Jump to content

Acer 17'' Ekranli Laptop

alligatör2004

Recommended Posts

Acer Aspire 7720G

Core 2 Duo T7300 2.0 Ghz 800 Mhz FSB 4 MB CACHE

2 GB DDR RAM

Sabit Disk 160 Gb Disk Dönüş Hızı 5400 Rpm

Ekran Boyutu 17 inch Ekran Çözünürlüğü 1440 x 990 Ekran Türü WXGA TFT Crystal Brite LCD

Ekran Kartı NVIDIA GeForce 8400M GS 256MB (max. 1024mb)

Optik Sürücü DVD+RW Double Layer

Dolby®-certified surround ses sistemi,iki adet dahili Acer 3DSonic stereo hoparlör ile(2 W ) ve bir adet düşük frekanslı efektleri destekleyen subwoofer

Gigabit Ethernet Kablosuz Ağ 802.11 a/b/g

Bluetooth

1.3MP CMOS Crystal Eye Kamera

Ağırlık 3.6 Kg

İşletim Sistemi Vista Home Premium

4 x USB,

1 x VGA,

1 x DVI,

1 x IEEE1394,

1 x S-Video Tv-Out,

1 x RJ-11,

1 x RJ-45,

1 x Ses Çıkışı

1 x Mikrofon Girişi

Kart Okuyucu 5i birarada (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)

Bridge Media Yuvası,

Express Card Slot

Li-Ion 6 cell Pil

Ek Özellikler :

BMW tarafından tasarlanmış seramik kaplı ısınmayan kasası gerçekten saatlerce rahatca çalışmaya olanak veriyor

dolby digital, DTS dekoder ile filmleri sinema ortamındaymış gibi izleyebilme olanağı

NVDIA ekran kartlarının en güzel özelliklerinden biri DIJITAL PARLAKLIK ile capcanlı renkler...

17 ekran ile film ve oyunlarda üstün keyif, ayrıca ACER GridVista yazılımı sayesinde ekranı ikiye bölerek çok rahat iki doküman ile birlikte aynı anda çalışabilir,

çizim ve projelerinii rahatça yapabilirsiniz

İkinci bir harddisk takılabilen kasası sayesinde ve 1TB`a kadar sığaya erişebilirsiniz.

Çoğu Laptoplarda bulunmayan Klavyedeki Numpad ile hesaplamalarınızı çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Kısacası hem ofis hem öğrenciler hem de multimedia meraklıları için her işi görür bir bilgisayardır.

168542308k3.jpg168542305bw.jpg

16854230zd8.jpg

ARKADAŞLAR ÜRÜN SIFIRDAN FARKSIZ BİR ÇİZİK BİLE YOKTUR.GAYET TEMİZ KULLANILMIŞTIR.

ADANADA İKAMET EDİYORUM ADANA İÇİ ELDEN TESLİM OLUR.KARGO ALICIYA AİTTİR.

YANINDA FULL OYUN-DİVX-İŞLETİM SİSTEMLERİ ARŞİVİ HEDİYE OLARAK VERİLECEKTİR.

FİYAT PAZARLIKSIZ 850 TL

satıldı mı? acaba merak ettim... Ayrıca satma nedeninizi (ve ne kadar süredir sizde) merak ettim

kardeş ürün satılmadı bende hala satma nedenim bu işi yapıyorum ürünü 4 aydır kullanıyorum satmıcaktım normald ama eline sony 13'' laptop geçtiği için boşa düştü

ürün inanılmaz temiz 0 gibi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...