Jump to content

Kdv Dah 165 Tl Ye Nasıl Bir Ekran Kartı Alabilirim

KemalALKIN

Recommended Posts

kdv dahil 165 tl ye nasıl bir ekran kartı alabilirim

ati veya nvidia düşünüyorum

256 bit ve direct x 11 destekli olmalı lütfen düşüncelerinizi vesaire yazınız

bende şu an ati sapphire catalayste 128 bit direct x 10 destekli x1550 ddr2 1gb paylaşımlı ekran kartı var ama ben memnun değilim artık

NOT:Anakartım ddr2 ona göre yazın

anakartım ddr 2 anakartı değiştirecek param yok nasıl ediceğiz şimdi

değiştirmene gerek yok

mesela Benim anakatta ddr2 ama ekran kartı GDDR5 :)

SPARKLE 9600GT GDDR3 1GB 256BIT_____ 162TL

http://www.vatanbilgisayar.com/sparkle-sx96gt1024d3g-vp-9600gt-gddr3-1gb-256bit-power-saving-edition-nvidia-dx10-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=40259[/CODE]

senin anakartın ddr 2 olması ram kanallarının ddr 2'den kullanılabilceğini gösterir :)

1-

Please register to see this content.
(İCEQ SOĞUTMALI ISI SORUNU OLMAZ 158 ytl Uyarı !! 128-Bit)

2-http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=66087&ad=SPARKLE-9600GT-512MB-256Bit-DDR3-PCi.EXP.-Ekran-Kartlari , O Dedidiğin Paraya Alabilceğin En Kral Kart Bu :) Yeni Çıkan Ve Çoğu Oyunları Süper Performansta Oynarsın..

Beğenmezsen Gel Alırım Kartı Ben Burdayım :folder:

• 3 hafta sonra ...

anakart rami önemli değil..ekran kartı yuvası önemli..pci16x olduğunu varsayarak 9600gt olabilir diyorum..sakın ddr2li ekran kartı alma,o fiyata ddr3 lü bulursun çünkü..bu arada o paraya dx11 destekli kart bulamazsın..şuan piyasadaki dx11 destekli tek seri atinin yeni 5xxx serisi ki onlarda pahalı..aslında 2.el bulabilirsen o paraya 9800gt,gts250 tarzı kartlar çok daha iyi olur ama bu noktada güç tüketimleri nedeniyle kullandığın power supply de önemli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...