Jump to content

Easy Backup v2023 - Yedekleme Uygulaması...

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Cümleten Selamun Aleyküm Arkadaşlar...

Forumda aradım bulamadım. Sanırım daha önce paylaşılmamış. 1-2 gün önce keşfettiğim ücretsiz yedekleme uygulamasını paylaşıyorum. Bildiğim kadarıyla Fransız bir geliştiriciye ait ve ücretsiz. Ben beğendim kullanmak isteyen olursa diye ekliyorum...

Buradan sonrası google çeviridir...

Easy Backup, dosyalarınız veya tüm sisteminiz için bir sihirbaz ve süreç boyunca size yardımcı olacak eğitim videoları içeren ücretsiz bir yedekleme çözümüdür.

Geliştiricinin Fransızca olduğunu unutmayın, bu nedenle oluşturulan klasöre Sauvegarde-facile (kolay kaydetme) adı verilir, ancak bunun dışında İngilizce çeviriler genel olarak mükemmeldir.

Kurulduktan sonra, başlamak için bir video eğitimi izlemek için zaman ayırabilirsiniz. Sihirbaz, ilk yedeklemenizi oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kolay veya Gelişmiş modları seçebilirsiniz. Kolay mod, tüm verilerinizi harici bir sürücüye yedekler ve Gelişmiş, bir sistem görüntüsü ve bir kurtarma flash sürücüsü oluşturmanıza olanak tanır.

Bir sistem görüntüsü oluşturmanıza izin veren çok az sayıda ücretsiz yedekleme uygulaması vardır. Kolay Yedekleme, herkesin dosyalarını veya tüm sistemini ücretsiz olarak yedeklemesini kolaylaştırır.

index.php?ct=files&action=thumb&id=30752index.php?ct=files&action=thumb&id=30753index.php?ct=files&action=thumb&id=30754index.php?ct=files&action=thumb&id=30755

MajorGeeks İndirme Linki:

Geliştiricinin Kendi Linki:

NOT: Link majorgeeks linki olduğu için konudaki sürüm eski de olsa majorgeeks yada geliştirici linkinden güncel sürüm indirirsiniz. Uygulama da ben ücretli birşey görmedim. İlk yedekleme de nasıl yükleneceğine dair video v.s varmış. Bu tip uygulama kullanan arkadaşların ilgisini çekebilir...

• Like 2

• semsibey changed the title to Easy Backup v2023 - Yedekleme Uygulaması...
  • Editor

Easy Backup (Sauvegarde Facile) v2024

Please register to see this content.

2024 sürümündeki yenilikler

1. Yedeklemeyi başlatmak için bilgisayarı derin uykudan otomatik olarak uyandırır 
  2. Windows Vista'dan Windows 11 22H2'ye uyumlu 
  3. Hız optimizasyonu! 
  4. Arayüzde çeşitli iyileştirmeler ve düzeltmeler yapıldı.

Easy Backup v2024 uygulaması ücretsizdir. 

Ancak yedeklemeler 10 GB ile sınırlıdır. 

Premium versiyonda ise sınır yok! (29,99 €) Fonksiyonların ayrıntılarını öğrenmek için yazılım yardımına başvurun.

100 MB

https://www.emjysoft.com/logiciels/sauvegarde-facile.exe