Jump to content

Championship Manager 2010

kara-okyanus

Recommended Posts

Selam,

oynuyanlar bilir, CM 2010 da crack problemi war..piyasada 2 çeşit crack war:

1. si oyunu demo yapıyor,sadece yarım sezon oynayabiliyorsunuz (oyun full )

2.si oyun oynarken herhangi bi zaman belirli noktalarda oyundan atıyor ve oraya tekar gelince tekrar atıyor ve o nokta gecilmiyor..

kendimce söle bi çözüm bulmustum: oyun takıldıgında demo yapan crack e gecip o noktayı asıyor sonra eski crackle dewam ediyordum ama kendi bulduğum bu çözüm de tıkandı kaldı..

Çözümü bilen veya önerisi olan war mı?

lütfen git orjinal al ,oyunu tekrar kur,güvenlik duvarını kapa,anti-virus uygulamasını kapa veya boyutu 10.7 mb olan herhangi bi crack i öneren yazmasın....

Suan icin cm oynamiyorum. Oyunda bariz hatalar var. Yazmakla bitmez. Ekimde cikacak olan FM bekliyorum. Biliyorsun bizi hasta eden cm surumlerini yapan yapimcilar suan FM yapiyorlar..

belkide bu garip crack leri onlar piyasaya sürdü..ama fm 2009 cm 2010 dan on kat iyiydi umarım fmnin yeni oyunu hem daha iyi hemde sorunsuz olur

http://rapidshare.com/files/283020577/CM10Crack.rar[/CODE]

Ben bunla oynamıştım

bu crack in boyutu farklıymıs, sinirlenip oyunu silmistim simdi yeniden yukleyip bunu deneyim bi..bu crack te oyundan atma hatası yoktur umarım..hic denediniz mi? yani bi sezon felan sorunsuz bitidiniz mi?

bu crack in boyutu farklıymıs, sinirlenip oyunu silmistim simdi yeniden yukleyip bunu deneyim bi..bu crack te oyundan atma hatası yoktur umarım..hic denediniz mi? yani bi sezon felan sorunsuz bitidiniz mi?

Sezon sonuna kadar oynamadım

CM2010'da uzulerek belirtmek isterim bariz motor hatalari vardir. Ben Orjinal aldim turkce oldugundan dolayi. Sirf yapimci firmaya destek olmak gayesi ile fakat crysis'den bekledigim basariyi bu calismada goremedim. Darisi FM 2010'un basina..

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...