Jump to content

Mausum Tek Tıklıyorum çift Işlem Yapıyor Bakınız?

abdulhey_

Recommended Posts

arkadaşlar gezginde yada internette sol tıkladığımda mausumla genel olarak çift tıklamış gibi işlem yapıyor. mausu tek tıklama ile açılmaya ayarlamış falanda değilim. acaba maustamı sorun var ? sadece bir kez tek tıklama ile açmaya ayarlamıştım ondan sonramı oldu bilmiyorum. ama ondan sonrada bir kaç format attım gene aynı. mausum casper optik maus. evet yardımcı olurmusunuz?

Format attım demişsin o zaman bu yöntem hiç birşeye yaramaz ama sen yinede benim gösterdiklerimi bir yap bakalım.

Bilgisayarım gir. Üstten Araçlar > Klasör Seçeneklerine gir...

1_54.gif

Okun gösterdiği yeri seç tamam de çık :D

2_5.gif

Format attım demişsin o zaman bu yöntem hiç birşeye yaramaz ama sen yinede benim gösterdiklerimi bir yap bakalım.

Bilgisayarım gir. Üstten Araçlar > Klasör Seçeneklerine gir...

1_54.gif

Okun gösterdiği yeri seç tamam de çık :D

2_5.gif

alla alla dediğini yaptım düzeldi galiba:) bak burda tek tıkladığımda imleç istediğim yere gideceğine hemen ikinci aşama olan kopyalamaya geçiyordu şimdi düzene girdi gibi ama formata rağmen niye düzelmemişti onu anlamadım.

Kurduğun işletim sistemi modifiye edilmiş olabilir ve modifiye eden kişi ayarını öyle yapmış olabilir lakin orjinal işletim sistemi kurduysanız bu durumla karşılaşmanız imkânsız ki sizde biliyorsunuz Windows'un varsayılan ayarı benim gösterdiğim şekilde :D

sorun tıpkı ilk mesajdaki gibiydi ve aslında arkadaşın resimli dediğini de yaptığımıda hatırlıyorum. ama öyle hatırlıyorumki buna rağmen düzelmemişti. ama şimdi arkadaş deyince yaptım düzeldi şu an sorun yok yani. demekki bazan arkadaşların demesi gerekiyor işin hikmeti burda:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...