Jump to content

Windows7 Xp Mode Çalıştıramıyorum

sargonsone

Recommended Posts

İyi günler bugün Microsoft sitesinden Virtual Pc ve Xp Mode'yi yükledim. Çalıştırdığımda donanımsal sanallaştırmayı etkinleştirin diyor bios ayarlarına girince sanallaştırma ayarı aktifleşmiyor. Kullandığım bilgisayar Toshiba dizüstü bilgisayar A300 Serisi anakart ayarını nasıl yaparım donanım sanallaştırmayı nasıl etkinleştirebilirim?

Kullandığınız işlemcinin bu teknolojiyi desteklemesi gerekir.Şu anda Çok az işlemci bunu destekliyor.

İşlemci intel core2 duo t5800 neyse ben bir intelin sayfasına bakayım gerçi masaüstü bilgisayarımda amd athlon 4800+ var bu bilgisayardan bir sene önce aldım destekliyo ama yine de araştırayım ben bir teşekkürler ilgilendiğiniz için :D

Lütfen 1.000.000 kez yeni konu tuşuna basma,bir kere bas.sonra bir sürü başlık açılıyor.

Arkadaşım hatamı görünce zaten fazladan açılan konuların silinmesi için mesaj yazdım forumun trafik polisliğini üstlenmene gerek yok burada mesajıma bir mod adayı cevap yazmış o bir şey demezken sen niye gocunuyorsun hata yaptık düzelttik işte.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...