Jump to content

Bu Görev çubuğu Nasıl Editlenir?

Guest _ULTIMATE_

Recommended Posts

Selam arkadaşlar bu görev çubuğu nasıl editlenir? Acaba xp cdsinde hangi sistem dosyasında?

Lütfen Acil Yardım

snap20090918143130002.png

örneğin: dosya düzen görünüm sık kullınlanlar arçlar yardım onları aşağıya indirip

geri ileri ara klasör onlarıda yukarı çıkartacağım

O temanın adı neyse, Başlat menüsü+çalıştıra "Resources" yazıp girin.. themes klasöründen o temanın dosyalarını bulun ve forumda bulabileceğiniz Resource Hacker yazılımıyla düzenlemelerinizi yapın..

O temanın adı neyse, Başlat menüsü+çalıştıra "Resources" yazıp girin.. themes klasöründen o temanın dosyalarını bulun ve forumda bulabileceğiniz Resource Hacker yazılımıyla düzenlemelerinizi yapın..

yardımın için sağol ama burası temayla ilgili değil xp cdsinde bir sistem dosyasında ama nerede?

XP cdsine entegre etmek için, nLite yazılımına ihtiyacın var, forumda kullanım anlatımıyla beraber bulabilirsin..

Tamam nlite bende de var ve kullanmayı da biliyorum

ama nlite ile neyi entegre edeceğim

toolbar ayarlarını tutan bi reg kaydı var regeditte.toolbarda ayarlarını yaptıktan sonra regeditten o kaydı dışarı aktarman lazım.aktardığın reg dosyasınıda artık katılımsız olarak cd ye ekliceksin.

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar

burdaki ayarlar sadece toolbar ın yer değiştirmesi için filan değil.toolbardaki butonların yerlerini de değiştirebilirsiniz.sonra reg dosyası olarak dışarı aktarıcaksınız yine.

edit: flood yaptık

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...