Jump to content

Ne Olmak İstemiştiniz Ne Oldunuz...

p@pill@n

Recommended Posts

Ne Olmak İstemiştiniz Ne Oldunuz...

{Meslek olarak}

TNCTR Sakinleri hakkında merak ettiğim şeylerden biri bu

Ben

"Deniz Subayı" olmak istemiştim ama

"Muhasebeci" oldum... :rolleyes2:

1)Polis olak istiyordum ama malesef :p

2)Hava subayı olmak istiyodum ama malesef :(

Ama şuanda hem teknikerlik yapıyorum hemde orta seviyeli bir web tasarımcıyım :whistle::D:):gun:

Ama mesleğimi çok seviyorum ALLAHA BİNLERCE ŞÜKÜR

Bilgisayar istiyordum Makine oldu.Ama hayallerimin peşinden koşmayacağım anlamına gelmiyor.Yatay geçişle mekatronike geçmeyi düşünüyorum.Ya da bilgisayar ve işletme üzerine master yapmak yeni hedeflerim.Kendimi de programlama ve bilgisayar üzerine geliştirmeye çalışıyorum elimden geldiğince

vali olmak isteyen arkadaş :D valiliğin okulu yoktur. valilik için tek şart 'ilk okul'mezunu olmaktır. yani tamamen siyasettir.... iş işten geçmiş değil !

ben bilg mühendisi olmak isterdim :download1: öğretmen olduk hemde sözel branşta :) kadere bak

vali olmak isteyen arkadaş :D valiliğin okulu yoktur. valilik için tek şart 'ilk okul'mezunu olmaktır. yani tamamen siyasettir.... iş işten geçmiş değil !

kardeş sen hiç ilkokul mezunu vali gördünmü ya :download1:

vali olmak için mülki idari amiri ve kaymakam olarak en az 15 yıl görev yapmış olmak gerekir

kaymakam olmak içinde hukuk, iktisat, işletme, siyasal bilimler, iktisadi ve idari bilimler gibi fakültelerden mezun olmak ve kaymakamlık sınavında başarılıı olmak gerekir. ayrıca bu sınava başvururken 30 yaşını bitirmemiş olmak gerekir bilgilerinize

Büyük Bir yazılım şirketi kurmak istedim.kendimde bilgisayar mühendisi olmayi istedim.

Ama bilgisayar teknikeri ve işsizim :D

Hayatta istenilen herşey elde edilmiyor melesef.

Bende hayalimdeki şeyleri yapmayi planliyorum.

Sonuçda dünyaya tekrar gelmiyoruz.

Evde oturup.memur olur işden eve evden işe gelmek gibi bir monotan hayatin olmasini istemedim istememde.

Gün gelicek bir sırt çantasiyla hayatimi yaşicam.

Büyük Bir yazılım şirketi kurmak istedim.kendimde bilgisayar mühendisi olmayi istedim.

Ama bilgisayar teknikeri ve işsizim :D

Hayatta istenilen herşey elde edilmiyor melesef.

Bende hayalimdeki şeyleri yapmayi planliyorum.

Sonuçda dünyaya tekrar gelmiyoruz.

Evde oturup.memur olur işden eve evden işe gelmek gibi bir monotan hayatin olmasini istemedim istememde.

Gün gelicek bir sırt çantasiyla hayatimi yaşicam.

O günü bekliyorsan, emin ol o gün gelmeyecektir. O güne sen gideceksin. Bir gün çıkıp gideceksin, işte o zaman o gün o gündür :download1:

Sen neden hukukçu olmak istedin ki ?

Hüküm vermek/yönetmek ruhumda var, adaleti sağlamak isteği olabilir, aslan burcuyum.

Çocukken izlediğim bir hakim dizisi vardı komedi, onunda katkısı olabilir.

benim söylememe gerek yok abi daha bir şey olamadım. dekarasyoncu oldum:D

daha seninkide birşeymi ben liseyi zor bitirdim hayalim beyaz eşya tamirciliği idi traktör tamircisi oldum

tesekkürler koç gurubuna önceden türkfıat'çı idim şimdi newholland'çı oldum

bu arada bahçesi olanlara çapa makinası

tarlası olanlara traktör

ineği olnalara sütsağım makinası

hemide tam 5 yıl idi şimdi 7'di yıl vade ile veriyoruz ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur

daha seninkide birşeymi ben liseyi zor bitirdim hayalim beyaz eşya tamirciliği idi traktör tamircisi oldum

tarlası olanlara traktör

hemide tam 5 yıl idi şimdi 7'di yıl vade ile veriyoruz ihtiyacı olan arkadaşlara duyurulur

Ömür boyu borçlanmak gibi bişi ;)

tarlası olanlara traktör

benim olmak isteyip de olamadığım mesleği şu an sen yapıyorsun :( kardeş o bu değilde işçi alımı olduğu zaman sen buraya konu açar mısın?

tarlası olanlara traktör

:(:) Süper.. anlatım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...