Jump to content

Msn'yi Kaldırırken Hata Alıyorum!

11 ahmet

Recommended Posts

Evet arkadaşlar bugun kafede msnlerin açılmadıgını gördüm ve yeni sürümü kurmak gerektiği söylüyordu ve makinelere yeni sürümü başarıyla kurdum anca ana makineye 8.1 yüklüydü onu güncelleştirmeye çalıştığımda belli bir yüzdeye geldiğinde hata alıyorum ve kaldır veya onar bölümünde de aynı hatayı aldım.Size şimdi hatayı göstermek istiyorum.

adszcq.jpg

Şimdiden teşekkürler..

Şimdi kesin karar verdim.Antivirüs programın regedit kayıtlarını silmiş olabilir aynı sorunla bende karşılaşmıştım.Şimdi kullandığın işletim sisteminin cdsini tak başlat çalıştıra sfc /scannow yaz enterla bekle biraz bi tane onarma penceresi çıkacak windows bu komutla kendisine lazım olan dosyayı bulup tekrar yükleyebilir kolay gelsin.

pc de regedit ile alakası yok program kurulurken regedite girdiği anahtarlardan birisi silinmiş veya hatalı girilmiş herhangibi bir unınstall programı ile programı kaldırmayı denersen sorunun çözülecektir...( böyle yanlıs degerli anahtarlar ile karşılaşırsanız regedit temizleyici ve düzenleyici programlar var onları kullnarak araa bakım yapmanız sizin için iyi olur tavsiye olarak WinASO Registr Optimizer...)

Belki benim sana önerdiklerim le çözüme ulaşamazsan.Revo Unistaller ile dene lontokyonun dediği gibi.

http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html[/CODE]

Bu program ile bilgisayarında kaldıramadığın bütün programları kaldırabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...