Jump to content

Psp Ye Oyun Atmak?

mfn_furkan

Recommended Posts

Arkadaşlar benim psp 3004 üm var ama bilgisayardan oyun atamıyorum önce psp yi bilgisayarcı vs. bi yerden kırdırman lazım dediler psp 2000 serisi kırıldı biliorum ama 3004 kırıldı mı???????

Bide programla falan kırılıosa biri yardım edebilir mi acaba?????? :download1:

Ta-88 v3 anakartlı psp2000 ler ve yeni 3000 serisi için Chick-hen denilen; aynı zamanda çok kolay uygulanabilen bir yöntem var fakat cihaz tamamen kapatıldığında eski orijinal haline dönüyor. O yüzden kilitlenmediği sürece uyutma konumunda bekletiyoruz. Burada başka bir sitenin adını vermem doğru olmayacağı için google a pspye chick-hen nasıl uygulanır gibi kelimeler veya öbekleri arattırırsan ufak çaplı bir araştımadan sonra sürekli cihazını kırdırmak (kopya uygulama çalıştırır hale gelmesi) için teknik servislere gitmeyi seçmek yerine, chick-hen i uygulayarak beş-on dakikadan az bir sürede bu işlemi kendin gerçekleştirebilirsin. Hem de cihazın içini açmadan, tamamen yazılımsal olarak. Bu arada chick-hen yaptıktan (kendimi Tekken oynarmış gibi hissediyorum bu kelimeyi duyunca/kullanınca) sonra oyunların Memory Stick içerisindeki "ISO" isimli klasörün içine kopyalaman yeterli olacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...