Jump to content

Windows 7 Rtm Etkinleştirme

sargonsone

Recommended Posts

Arkadaşlar bugün RTM 7600 ü yükledim ve daha önce 7100 sürümünde kullandığım patch dosyasının işe yaramadığını gördüm. Elle ürün anahtarını değiştirmeniz de 7600 de imkansız gibi bir şey. Araştırmalarım sonucu şu patch i buldum ve Windows 7 yi etkinleştirebildim. Upload ve anlatım bana aittir güle güle kullanın.

İlk önce rardan çıkardığımız dosyalardan "Windows_7_RC_Activation_Uninstaller" i açıyoruz ve işletim sistemimiz 32 yada 64 bit hangisi ise tıklıyoruz bir süre bekledilten sonra bilgisayar kendisini restart edecektir.

3264b.jpg

Bilgisayar yeniden başladıktan sonra bu sefer de klasörümüzde bulunan "Loader By Orbit30 & Hazar v1.2" dosyasını çift tılkayıp açıyoruz ve açılan ekranda "install 7 Loader" i seçiyoruz yine bir süre bekliyoruz otomatik olarak ürün anahtarı yüklecektir çıkan uyarıya tamam deyin bir süre sonra bilgisayar kendini tekrar restart edecektir. Windows yeniden başladığında etkinleştirilmiş olacaktır.

loaderx.jpg

İşte Sonuç :

sonuh.jpg

http://rapidshare.com/files/264774954/Windows_7_Activation_Remover.rar.html[/CODE]

Rar Şifresi: sargonsone

arkadaşım paylaşım için sağol da, millet zaten Windows 7 Rtm Etkinleştirme'yi halletti artık, ayrıca link yok ortada.. :dribble:

Özür dilerim daha önce farklı yöntemler verildiğini biliyorum ama bir arkadaş P.M den ulaşıp tekrar bu konuda bir mesaj açmamı istedi ben de onun için açtım konuyu :whistle:

arkadaşım o coktan hallodu yanlız gigabyte anakartlarda işe yaramıyor bende emulatör ür kullanıp aktifleştirdim.paylaşım nede olsa ellerine sağlık

Benim de anakartım Gigabyte 780G işe yarıyor bu programı kullanıyorum ve Windows 7 orijinal :unsure:

meraba arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum bende bilgisayarıma windows 7 RTm sürümünü kurdum bazı crack dosyalarını denememe rağmen olmadı hata verdi hatada şu:Microsoft windows çekirdek olmayan sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda hata metnini görüntülemek için 'slui.exe 0x2a 0xc004f015'komutunu çalıştırın. hatasını alıyorum sizde nedendir ?

kardeşim Allah senden razı olsun senin açtığın konu sayesinde Win 7'yi full olarak sınırsız etkinleştirmeyi başardım. Paylaşımarının devamı dileğiyle tekrar teşekkürler...

Allah senden da razı olsun arkadaşım Teşekkür için p_thanks.gif butonunu kullanabilirsiniz ;)

meraba arkadaşlar forumunuza yeni üye oldum bende bilgisayarıma windows 7 RTm sürümünü kurdum bazı crack dosyalarını denememe rağmen olmadı hata verdi hatada şu:Microsoft windows çekirdek olmayan sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda hata metnini görüntülemek için 'slui.exe 0x2a 0xc004f015'komutunu çalıştırın. hatasını alıyorum sizde nedendir ?

Arkadaşım Windows7 yi yeniden kur ve bu patch dosyasını uygula problemin çözülür ben de daha önce aynı problemi yaşamıştım ;)

merhaba arkadaslar.aynen konuda anlatıldığı gibi programı kurdum calıstırdım bir ara sistem bolumu olusturuldu mesajı ekrana geldi sonra restart yaptı ve su anda pc boot ta takılıp kalıyor acılmıyor c bolumu d olmus c diye 100 mb. lık bi bolum acmıs ve birde x diye bir bolum var oda 30 mb. lık ne yapmam gerekiyor sanırım d olarak değişen eski c oldugu gibi duruyor ama nasıl yapıcazda açıcaz windows 7 yi yardımcı olabilirseniz memnun olurum

merhaba arkadaslar.aynen konuda anlatıldığı gibi programı kurdum calıstırdım bir ara sistem bolumu olusturuldu mesajı ekrana geldi sonra restart yaptı ve su anda pc boot ta takılıp kalıyor acılmıyor c bolumu d olmus c diye 100 mb. lık bi bolum acmıs ve birde x diye bir bolum var oda 30 mb. lık ne yapmam gerekiyor sanırım d olarak değişen eski c oldugu gibi duruyor ama nasıl yapıcazda açıcaz windows 7 yi yardımcı olabilirseniz memnun olurum

İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım aynı patch ile birçok makinayı orijinal yaptım problem olmadı bence bir format atıp yeniden dene arkadaşım.

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...