Jump to content

Sıcaklık Sorunu

batosnokia

Recommended Posts

Fanı temizle, termal macunu sür, fanı iyi yerleştir sıcaklıkta bi değişim olmassa fanı değiştir

Kardeş benim laptopta da aynı sorun var servise yollayacağım ilk başta bilgisayarhastanesi diye bir yerde arkadaş var ona sordum ANAKART ta sorun vardır dedi bunu servise yolla dedi istersen sende bir göster ANAKART ta da oLabiLir.

Anakart ile ne alakası var be kardaş? Adam, anakartın kuzey köprüsü, güney köprüsü veya chipseti ısınıyor demiyorki. İşlemci ve ekran kartı ısınıyor diyor.

@Batosnokia

60 ve 55 derece o sistem boştayken çok fazla. Sıcaklık değerleri, işlemci 35 ve ekran kartının 40 olması doğrusudur. Fanları temizle.

Kardeş benim laptopta da aynı sorun var servise yollayacağım ilk başta bilgisayarhastanesi diye bir yerde arkadaş var ona sordum ANAKART ta sorun vardır dedi bunu servise yolla dedi istersen sende bir göster ANAKART ta da oLabiLir.

Şu an zaten bu sogutucu fanLardan kuLLanıyorum bunu kullandıgım zaman bilgisayarın sıcaklıgı normal ama çıkarttıqım zaman çok fazla ısınma oluyor garantisi bitmeden Servise yollayacam. DATRON MS 1719 laptop kullanıyorum

Şu an zaten bu sogutucu fanLardan kuLLanıyorum bunu kullandıgım zaman bilgisayarın sıcaklıgı normal ama çıkarttıqım zaman çok fazla ısınma oluyor garantisi bitmeden Servise yollayacam. DATRON MS 1719 laptop kullanıyorum

Usta zaten fansız işlemcimi olur tabiki fanı çıkarınca ısınması normal.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...