Jump to content

3'üncü Dünya Savaşı Sonrası

denizim123

Recommended Posts

'' 3.dünya savaşı çıkar ise Dünya'nın yerle bir olması ve sadece yıkıntıların kalacağı bir gerçektir...Ve büyük bir ihtimalle çıkacak olan 3.dünya savaşında sonra kalan insanlar mutasyona uğramış vaziyette yaşamlarını sürdürebilecek...ve avcılık toplayıcılık şekilde yaşayacaklar...yani kısacası tüm her şey silinecek... '' :D

Arkadaşlar bence daha öncede muhteşem bi teknelojiye sahipti insanlık ... Mısır ve Maya uygarlıkları bunun en büyük kanıtı .. Ve yine bir büyük felaket sonucu başa döndük.. Sizin düşüncelerinizi merak ediyorum..

Teşekkürler..

arkadaşım hiçbi zaman başa dönülme olmamıştır hepsi sadece efsane o kadar eski resimler çizmişler o kadar eski yazılar var 5 bin yıllık iskeletler çıkıyor madem teknoloji o kadar ileriydi neden hiç uçak resmi yok neden o yazılar bu devirde hiç duvara yazı yazan gördünmü savaşda çıksa başa dönme asla olamaz olmaz

Şu anda bir savaş çıksa (Allah Korusun :D ) eski savaşlar gibi hadi tüfekler falan değil büyük bir savaşta atom bombaları konuşur..

Ben de düşününce Mısır'ı o piramitleri, bugün ki teknolojinin yetmeyeceği teknolojilerini acaba dedim.. Senin düşüncene kapıldım fakat böyle bir şey saçmalık. xD Bir yerde okumuştum uzaylılardan yardım aldılar diye ama. işte bi deLi bi taş atıyo herkes peşine dalıyo.

BU savaşı HİDROJEN BOMBASIYLA bir taraf bitirecektir kesin.

HİDROJEN BOMBASI:hidrojen bombasından açığa çıkan enerji aynı ağırlıktaki atom bombasına göre yaklaşık 1000 kat daha fazladır. hidrojen bombasının gücünün daha iyi anlaşılması için şu gerçek çok dikkat çekicidir; “bir tek hidrojen bombasının patlama gücü, insanlık tarihindeki bütün savaşlardaki tüm patlamaların gücünden daha fazladır”. ilk hidrojen bombası 1952 yılının sonlarında büyük okyanustaki marshall adalarında abd tarafından denenmiştir. o günden bugüne nükleer bomba denemeleri artarak devam etmiştir. ancak bu denemeler sonucunda açığa çıkan pek çok radyoaktif izotop ve ışınlar atmosferi ve çevreyi olumsuz etkilemiştir. ekolojik dengenin bozulmasında en büyük sebeplerden biri de nükleer bomba denemeleridir.

bugun brezilyada hiç insalarla etkileşime girmemiş kabileler var bunu araştırabilirsinizz

diyelimki 3. dünya savaşı çıktı tüm ülkeler yok oldu ne olacak peki bu kabileler şuan kadar insan içine çıkmamışlar ki biz inasanlarda onlarla hiç etkileşimmimiz olmadıgı için savaş dışı kalıerlar tüm ülker yıkılırken bu kabileler hayatta kalacak ve hayat yeniden başlıyacak..

bugku mısır pramitleri ni hala çözemediler ve bubun gibi birçok yapılmış şeyler varr bence buların yapımı yüksek teknoloji ve birikmiş insan fikri ister biliyorsunuz ki bilim birikmeli ilerler ben bu kanaatteyim

BU savaşı HİDROJEN BOMBASIYLA bir taraf bitirecektir kesin.

HİDROJEN BOMBASI:hidrojen bombasından açığa çıkan enerji aynı ağırlıktaki atom bombasına göre yaklaşık 1000 kat daha fazladır. hidrojen bombasının gücünün daha iyi anlaşılması için şu gerçek çok dikkat çekicidir; “bir tek hidrojen bombasının patlama gücü, insanlık tarihindeki bütün savaşlardaki tüm patlamaların gücünden daha fazladır”. ilk hidrojen bombası 1952 yılının sonlarında büyük okyanustaki marshall adalarında abd tarafından denenmiştir. o günden bugüne nükleer bomba denemeleri artarak devam etmiştir. ancak bu denemeler sonucunda açığa çıkan pek çok radyoaktif izotop ve ışınlar atmosferi ve çevreyi olumsuz etkilemiştir. ekolojik dengenin bozulmasında en büyük sebeplerden biri de nükleer bomba denemeleridir.

hidrojenin fizyon tepkimesini baslatcak bi enerji henüz bulunamagından hidrojen bombası teorisi cöpe xD bahsettigin denemeler hidrjenin izotoplarıyla denenmiştir kimyasal yapıları uyusya bile radyoaktiflik acısından hidrojen cok daa aktiftir.. bu baslıga yakın teoriler Erich Von Daniken'in tanrıların arabaları kitabındada var die hatırlıorm :D

Şu anda bir savaş çıksa (Allah Korusun :D ) eski savaşlar gibi hadi tüfekler falan değil büyük bir savaşta atom bombaları konuşur..

Arkadaşa katılıyorum bu dönemde haçlı seferi sakarya asvaşı falan filan hiç olmaz.Teknoolojik ölüm makineleri.

bildiğim kadarıyla tarih boyunca demokrasi ile yönetilen hiçbir ülke demokrasi ile yönetilen başka bir ülke ile savaş yapmamış tabi proxy war lar hariç. bencede 3. dünya savaşı diye bişey olmaz. benim geleceğe yönelik kehanetim ise tek bir dünya vatandaşlığı ve tek bir kimlik olması olacaktır, bunuda kuzey amerika birliği, avrupa birliği, asya birliği ve afrika birliği gibi birliklerin birleşmesi ile yapacaklardır, 100 yıl içinde

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...