Jump to content

Bilgisayar Açılmıyor

kocabas80

Recommended Posts

arkadaşlar benim sorunum şu masaüstü bir bilgisayarım var bazen açılıyor ama bazende güç düğmesine basıyorumhiç tepki yok poweri değiştirp denedim ama yine aynı sorun devam ediyor. anakartta görünürde bir problem yok. sorunun çözümü konusunda yardım ederseniz memnun olurum

yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum

Sen power düğmesine basınca anında açılıyor diyorsun ve daha sonra power düğmesine bastığımda güç gelmiyor diyorsun.Power düğmesine basıp açıldığında priz önceden takılımıydı.

Power a bastığında açılmıyor demiştin.O zamanda kasanın güç kablosunu prize yenimi takmıştın.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Güvenlik Paketi v1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107534[/CODE]

Sorunun Büyük İhtimalle Kasanın Power Tuşunda.. Sanırsam Bilgisayarlarla İlgilenen Bir Kişisin Sana Pek Yabancı Gelmez.. Kasayı Yan Yatır Kasanın Power Tuşunun Olduğu Yönden İnce Kablolar Gelir Anakartta Dipte Köşeye Bağlıdırlar Onların Hepsini Sök Sonra Eline Tornavidayı Al Teker Teker Şase Yaptırmaya Çalış.. Büyük İhtimalle Şase Yaptırman Gereken Dişlerin Alt Tarafında 'pwr' Yazar Yada Kırmızı Renkli Bir Tabanı Vardır.. Bu Yolla Sorun Çözülmezse Power'a Bakarsın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...