Jump to content

Windows 7 Driver Sorunu

candemiruzun

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar;

Geçenlerde Windows7 kurdum bilgisayara.herşey çok güzel fakat tek bir sorun var.aşağıdaki resim herşeyi özetliyor aslında.

adszmt.jpg

ne olduğunu bilmediğim bilnmeyen aygıt zımbırtısı Sistem Aygıtları Sekmesinin altın da zaten yüklü olarak görünüyor.bu nasıl bir şey anlayamadım.ben işin içinden çıkamadım.indirmediğim driver kalmadı(zaten hepsi aynı).

Yardımlarınızı bekliyorum...

bu arada konuyu açacağım yerde tereddütte kaldım yanlışsa çok özür dilerim :)

Her hangi bir kısıtlama olacağınıda sanmıyorum çünkü win7 Orginal sürümü ekimde piyasaya Sunulacak her ne kadar Orginal densede Ben pek fazla Güvenmiyorum

Her hangi Bir Sorun çıkmaz işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilir başka bir win 7 dürümünü dneeyin bence

Şimdi bu donanımın yüklü olduğunu Gösteriyor Doğru ama O yüklenen Donanımın tam sekli ile windowsun ile uyumlu değil yada başka donanım yazılımı yüklüyorsun, ve bazen sağlıklı yüklenmeden kaynaklanıyor veya yükleme yaparken birini yükleyip birini yüklenemiyor o yüzden yapman gereken bir driver yükleme programı var onu sana önerebilirim ondan driverın ismini ve adresini sana verebilir. oradan yükleme yapabilirsin:) oto driver kur programı Rus yapımı bir program zannedersem. bulamazsan bana mesaj atıp en yakın zamanda size adını tam şekliyle verebilirim...

Şimdi bu donanımın yüklü olduğunu Gösteriyor Doğru ama O yüklenen Donanımın tam sekli ile windowsun ile uyumlu değil yada başka donanım yazılımı yüklüyorsun, ve bazen sağlıklı yüklenmeden kaynaklanıyor veya yükleme yaparken birini yükleyip birini yüklenemiyor o yüzden yapman gereken bir driver yükleme programı var onu sana önerebilirim ondan driverın ismini ve adresini sana verebilir. oradan yükleme yapabilirsin:) oto driver kur programı Rus yapımı bir program zannedersem. bulamazsan bana mesaj atıp en yakın zamanda size adını tam şekliyle verebilirim...

Yok birader bak Ünlem (!) İşareti var.! işareti demek aygıtın sürücüleri yüklenmemiş demektir.Sen demişsinki yüklü olduğunu gösteriyor.Capslere dikkatli bakarmısın bide.

Yok birader bak Ünlem (!) İşareti var.! işareti demek aygıtın sürücüleri yüklenmemiş demektir.Sen demişsinki yüklü olduğunu gösteriyor.Capslere dikkatli bakarmısın bide.

Adamı Dikkatli Oku Adam Aşağı Tarafta Yüklü Görünüp Yukarda Soru İşaretli Grünmesine Yorum Yapmış.. Doğruda Demiş.

Merhaba Arkadaşlar,

Bende farklı olarak Anakartımı Intel 945GCM'den Intel X48'e yenilediğim zaman buna benzer bir sorunla karşılaşmıştım. Yeniden işletim sistemi kurmadan eski driverlarını silerek Anakartımın DVD'sinden yeni Chipset v.s. driverlarını kurdum fakat aynı benzer bir hata ile karşılaştım. Ve siteleri araştırırken benzer hatayı gösteren (bu sayfadaki gibi) konuyla karşılaştım. Intel'in sayfasından "INF Update Utility" yeni sürümünü kurulmasını söylüyordu. Ve bende konudaki gibi uyguladım ve sorun ortadan kalktı! :clapping:

;)

Please register to see this content.

NOT: Bu uygulamayı XP SP3'te yapmıştım.Daha sonra işletim sistemini Windows 7 64-Bit'i kurdum ve bütün driverlarını otomatik kendisi kurdu! Ekstradan DVD'den tekrar driver kurmama gerek kalmadı! :dribble:

ALIAS007.gif

ALIAS007.gif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...