Jump to content

Mp4 Bilgisayarda Açamıyorum

zeas

Recommended Posts

arkadaşlar hyundai marka bir mp4 üm var 2gb . mp4 ü pc ye taktığımda otomatik kullanda açılıyor ama sonradan tekrar açmak istediğimde ise not defteri açılıyor hiç bişey yazmıo bu nedenle servise göndemiştim adamlar düzelmişler kaspersky internet security kullanıyorum bilgisayarıma taktığımda mp4 ü , ilk basta açıldı sonra uwvnvf.pif diye bir dosyayı sildi kaspersky otomatik olarak içinde Win32.Saliyt.aa diye bir virüs buluyormuş ne yapacam kafayı yiyecem servise ******ürüncede 1ay sonra alınabiliyorum ?yardımlarınızı bekliyorum

mp4'ünü bilgisayarına takıp mp4 içerisindeki tüm dosyaları kaspersky ile tarattın mı?Onu bir dene.pif uzantılı dosyalar eğer uzantı benzerliği yoksa portable instalation file tipi dosyalardır.Onu neden sildi anlamadım.

Eğer başka bilgisayara taktıysan virüs bulaşmış olabilir.İyice bir tarat.Bu cihazın sitesine gidip formatlama özelliği var mı yok mu bir bak.(Bilirsin nokia telefonlarda(6600,6630) olan özellik.).Saygılarımla

Büyük bi ihtimal bunun nedeni sality virüsü olabilir.Başka bilgisayarlarda denedinmi.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Güvenlik Paketi v1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107534[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...