Jump to content

O&o Appbuster 1.1.1340 (win10-11 Gereksiz Uygulamaları Kaldırma)

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

-Bu uygulama Windows yüklendikten sonra işletim sistemi üzerinden yada Windows ayarlarından kaldıramadığınız uygulamaları seçtikten sonra tek seferde silmenizi sağlar...

-Denemedim ancak uygulamayla sildiğiniz uygulamaları yine uygulamayla geri yüklediğini iddaa ediyor... (Test etmedim.)

O&O AppBuster, Windows 10 ve 11 kurulumu sırasında sağlanan ek Microsoft uygulamalarını görüntüler ve kaldırmanıza olanak tanır.

Windows 10 ve 11 kurulumu sırasında Microsoft, yalnızca işletim sistemini ve çok sayıda ek uygulamayı yükler. Bu uygulamalardan bazıları kullanışlıdır; bazıları kullanıcıya bağlı değildir. O&O AppBuster, istenmeyen uygulamaları verimli bir şekilde kaldırma gücü verir. Ayrıca, yanlışlıkla kaldırdığınız herhangi bir şeyi geri almanın bir yolunu sağlar. O&O AppBuster yalnızca Windows 10 ve 11 kurulum sonrası kullanım için değildir; bu işe yaramaz veya istenmeyen uygulamaları temizlemek için herhangi bir zamanda kullanılabilir. Tek yapmanız gereken listeyi gözden geçirmek ve kaldırmak istediğiniz uygulamaları işaretlemek. Bir onay işareti yerleştirdikten sonra, kaldır seçeneği kullanılabilir hale gelir, ardından kaldır düğmesine basın. Her zaman iyi bir fikir olan bir geri yükleme noktası oluşturma seçeneği sunar.

O&O AppBuster, Microsoft tarafından sağlanan bu uygulamalardan hangilerinin bilgisayarınızda yüklü olduğunu ve hangilerini istek üzerine yükleyebileceğinizi açıkça gösteren güzel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla görüntülenir - gizli uygulamalar bile algılanır ve incelemeniz için görüntülenir...

İNDİRME LİNKİ:

NOT: Majorgeeks uygulama güncellendikçe aynı linki günceller. Bundan dolayı konu da sürüm numarası eski de olsa güncel olarak indirirsiniz...

Edited by deli_petro06
  • Like 1