Jump to content

Sistem Yüklenmemiş Kuru Yeniden çalıştırın Uyarısı

ahmet.uzi

Recommended Posts

dün gta 4 ü oynamak için xp kurulu pc me sp3 ve framework3.5 yükledim sonra oyun acılmayınca bunları kaldırıyım dedım ekle kaldır bölümünden ama pc yı yenıden baslattıgımda sistem tamamen yüklenmemiş kuru yeniden çalıştırın bu yazı cıkıyor ve pc acılmıyor xp yı onarı denedım daha sonra kurulum yapar gıbı onarmayı denedım fakat hepsı tamamlandıktan sonra bıle ayını uyarıyı vermekte ve pc acılmamak da format atmamam gerekıyo cunku ıcınde cok degerlı seyler var (benım ıcın;fılm arsıvı,muzık v.b. gıbı) ne yaparımda pcyı hayata cevırırım lutfen yardım edınde su sorunu aşayım arkadaşlar sımdıden herkese tesekkurler...

sistem geri yükle diyorsunda pc açılmıyorki nasıl yükleyeyim masaüstü falan yok sadece xp cd si var normal ön yükleme ile xp yi kurar gibi onarma denedim okadar mini xp demişsin o nasıl olucak indirmem gereken linki veririmisin indirip cd ye yazıp sorunlu pc ye takıp ne yapıcam bütün gecedir sorunlu pc ile ugrastım delırmek uzereyım arkadaslar :D

sistem geri yükle diyorsunda pc açılmıyorki nasıl yükleyeyim masaüstü falan yok sadece xp cd si var normal ön yükleme ile xp yi kurar gibi onarma denedim okadar mini xp demişsin o nasıl olucak indirmem gereken linki veririmisin indirip cd ye yazıp sorunlu pc ye takıp ne yapıcam bütün gecedir sorunlu pc ile ugrastım delırmek uzereyım arkadaslar :D

Buyur arkadaşım

CD'den çalışan Mini XP Sadece 140MB

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=104691&hl=Cd%27den+%E7al%FD%FEan+XP

kardes sımdı bunu ındırecem bı cd ye basacam sonra boot edın dıyo ya o cd den on yukleme mı oluyo (ben bıraz cahılım bu konularda :D ) yanı ısın ozu budur ındır yazdır tak cd ye eskı pc ın acılsın alacagını al ıcınden sonra bas formatı olay bu mu dur. emegıne ılgıle saglık cok tesekkur ederım kardes.

o cd ıle baslat derken? yanı cd den on yukleme yapmak ıcın bır tusa basın cıkıyor ya orda on yuklemeyı bundan mı yapıcam.

Arkadaşım o indirdiğin dosya büyük ihtimalle iso'dur yani sıkıştırılmış Windows dosyaları gibi bişi.

Onu IMG Burn,nero yada benzer bir programla CD'ye en düşük hızda yazdır.Yazdırdıktan sonra pc'yi yeniden başlat.

Bios ayarlarından birincil başlatma seçeneğini CD-Rom olarak ayarla kaydet ve çık.

Zaten ondan sonra pc yeniden başlayacak ve windows'un cd üzerinden açılmış olacak

sımdı soyle bı durum var ben bu mseajları sorunlu pc den yazmıyorum baska pc den yazıyorum yanı sorunlu olan hıc acılmıyo sıstem tam yuklenmemıs kur u yenıden calıstırın uyarısı verıyo ve yenıden baslatıyo kendını okadar ama sımdı dedıgını yapıcam xp yı cd ye basıp cd den acıcam o sekılde acınca benım kendı verılerıme ulasabılecegım değılmı ıcındekılerı cd ye nasıl yazıcam bılgın varmı? ve bırde bıos ayarlarına gırdıgımde hangı adımları ızleyıp dedıgını yapıcam ben bıraz bılgısızım bu konularda yardımcı olursan sevınırım.

uygun olmayan bı durum varmıdır hala soyleyın duzelteyım uyarınız ıcın tesekkurler ve sızınde bır bılgınız var ıse bu konuda paylasırsanız sevınırım.

bu arada cd den calıstırdım bılgılerıme ulastım fakat onları nasıl cd ye basarım xp cd sını cıkartsam nolur?

uygun olmayan bı durum varmıdır hala soyleyın duzelteyım uyarınız ıcın tesekkurler ve sızınde bır bılgınız var ıse bu konuda paylasırsanız sevınırım.

bu arada cd den calıstırdım bılgılerıme ulastım fakat onları nasıl cd ye basarım xp cd sını cıkartsam nolur?

aRkadaşım flash disk gibi bişiyle nero programını pc'ne yükle ve o programla dosyalarını CD'ye yazdır

sp 3 ve fremeworkla bi ilgisi yok bence oyunla alakalı senin yerinde olsam sistem geri yüklemeyi denerdim :)

Sistem geri yükleme yapması için windows un açılması gerek sanırım.

Başarının sırrı nedir?

Doğru Kararlar

-Doğru karar almanın yolu nedir?

Tecrübe

-Tecrübe kazanmanın yolu nedir?

Yanlış kararlar...

Güvenlik Paketi v1

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=107534[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...