Jump to content

Sürücü Dosyları Nasıl Silinir.

teknikdeha

Recommended Posts

sürücü entegreli bir dvd ile xp kurdum. ama xp tv kartımı avermedya olarak gördü ve onun sürücülerini yüklemiş. oysaki tv kartım avermedya değil.kaldırıp sürücü dosyalarını gösteriyorum bulunamadı diyor. system32 klasöründen averin sürücü dosyalarını silsem de geri geliyorlar. TV KARTININ sürücüsü install kur özellikli değil. dosyaları göstererek kuruluyor.

tv kartımı kullanamıyorum. nasıl kurtulacağım bundan

direk senin tv kartının cd sı varsa tak kur.. yoksa internetten bulup hiçbişe kaldırmadan kur buyuk ıhtımalle calısıcak zaten

cdsi yok. internette driveri var ama kurulumsuz yani instal dosyası yok. sadece dosyalarını gösterince normalde windows tanıyor.

i157768_adsiz.jpg

cdsi yok. internette driveri var ama kurulumsuz yani instal dosyası yok. sadece dosyalarını gösterince normalde windows tanıyor.

i157768_adsiz.jpg

Bu resimde avermedia nın üstünde ünlem var ona sağ tıkla kaldır de sonra denetim masasından donanım ekleye gel tıkla yeni donanımını bulur sende doğru olan tv kartının dosyalarını gösterirsin.

Bu resimde avermedia nın üstünde ünlem var ona sağ tıkla kaldır de sonra denetim masasından donanım ekleye gel tıkla yeni donanımını bulur sende doğru olan tv kartının dosyalarını gösterirsin.

aynısını yaptım. kaldırınca donanım ekle deyince otomatik olarak yüklüyüor kendi kendine ve resimdeki gibi oluyor. bir defa kendi tanımadan asıl sürücü dosyalarını gösterdim bu sefer o sürücü dosylarını yükledi ama yine resimdeki gibi oldu.

kısaca sürücüyü göstersem de göstermesem de avermedya otomatik geliyor.

bu siteden indirdiğim sürücü entegreli xp dvdsi bunlara sebep oldu. dvd tv kartını yanlış yanıyıp yanlış sürücü yükledi bunu kaldırsam da asıl sürücü dosylarını silemiyorum.

Daha önceki sürücülerinde problem olmadığından eminsen eğer sürücüyü zorla yklemeyi dene . Bu arada Tv kartının markası nedir FLY Video mu ?

daha önce onlarca kez yükledim.sürücülerden eminim. zorlama şansım yok. dediğim gibi o dosylarla yükleme yapsa bile aver geliyor.

tv kartı pegasus

""""Arama . Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim""""

Bölümünden sürücün neredeyse göster ve bu donanımı yüklemeye zorla.

onu da denedim olmuyor. bir defasında gösterdiğim dosyalardan kurdu ama yine avermedya olarak geldi o da resimdeki gibi ünlem işaretli

Tv kartında Fly98 ama aver olarak tanıyor.

Aynısı başıma geldi ilk onve tv capture card olanı elle kuruyorsun sonra crossbar tv tuner kendiliğinden kuruluyor.

Tv capture yi sec surucu guncellemesinden kendi driverlarını yukle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...