Jump to content

Sanal Pc Için Önerdiginiz Program

siranusta

Recommended Posts

Arkadaşlar Bilgisayarıma program yükleyip şişirmekten bıktım bunun için de sanal pc kurmayı düşünüyorum internette araştırma yaptım bir kaç program var yada bana öyle geldi ama en sağlıklı bilgiyi bu işin erbabından ögrenebilirim diye düşünüp sizlerden fikirler ve programı indirebilecegim linkler rica etmeye karar verdim.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum..

iyi forumlar.

böyle bir konu bende açmıştım WMware - virtual pc - virtual box bu üç programdan en iyisi olarak WMware olduğunu söylüyorlar benim okuduğum yorumlarda böyle söylediler ama ben kullanmadım hiçbirisini böyle bir program kullanmayı düşündüm bir ara ama uğraşmadım ama bence bir WMwareyi dene forumda vardı bulabilirsem linkinide eklerim bu mesaja.

VirtualBOX

Türkçe,Katılımsız, Kolay ve Hızlı

Aşağıdaki linkten indirebilirsin...

Please register to see this content.

ben windows7 kullanıyorum ama xp ye ihtiyacım olduğunda virtualbox ile kurduğum sanal xp yi acıyorum işimi halledebiliyorum.diyeceksin windows7 xp mode var niye onu kullanmıyorsun sebeb bazı chip setler desteklemiyor aynı benim bilgisayarım gibi.hem netbook ta hemde evdeki bilgisayarda virtualbox kurulu.zaten yakında xp mode kullanamayanlar icin virtualbox ile xp kurulumu anlatan bir başlık acacağım hem windows7 kullanıp xp dende vazgecemeyenlere birebir..xp modede 2 gb ram istiyor fakat benimkinde 1 gb ram var bu yüzden virtualbox kullanıyorum vmware kullanıyordum bilgisayarı cok kasıyordu virtualboxta kasma yok hem 3.0.6 sürümü cıkmış denemeni tavsiye ederim hem paylaşım dosyası ac kuracağın programları at bu paylaşım dosyasına virtualboxtan al bu programları kur.daha detaylı bilgi istersen birkaç güne kadar virtualbox hakkında yayınlıyacağım bölüme bak

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...