Jump to content

En İyi Video Convert + Kesme Vs.!

marvelin

Recommended Posts

Selam arkadaşlar ben bi proğram arıyorum elimde bazı Divx film mkv film ve klipler var daha önceden ben bunları total video converter ile çeviri yapıyordum ama ne hikmettir.Kesme birleştirme ve bunun yanında Görüntü Ses senkronu uyumsuzluğu gibi biçok sorun verdi ben istiyorumki birazda profesyonel olursa daha iyy işlerimi görür.Bana ses ve görüntü senkronunu (Uyumunu) bozmdan çeviri yapabilecek sağlam özellikli bir Video Proğramı lazım.Aşağıdakilerden bazılarını denedim memnun kalmadım bunların dışındaki Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

1: TmpGenc Xpress ( En büyük Sorun İnsanı Gıcık eden bi Crack Olayının olması)

2: Pocket Divx Encoder (Çok Hızlı fakat çok alternatif yok ve görüntü ses Uyumsuzluğu Veriyor.)

3: Total Video Converter (özellikli Bi çok Formatı birbirine çeviriyor Ama buda Görüntü Ses Uyumu Bi sorun adeta)

sanırım en iyisi TmpGenc Xpress crack olayını çözdüm süper bi convert bana göre üstelik ses görüntü senkronunu bozmuyor kesme biçme ne istersen var ayrıca filtreleme özelliği ile daha kaliteli videolar oluşturabiliyorsunuz.

• 4 hafta sonra ...
sanırım en iyisi TmpGenc Xpress crack olayını çözdüm süper bi convert bana göre üstelik ses görüntü senkronunu bozmuyor kesme biçme ne istersen var ayrıca filtreleme özelliği ile daha kaliteli videolar oluşturabiliyorsunuz.

bir de nasıl olduğunu yazsaydın bizler de bu kadar lanet crack için uğraşmazdık :)

arkadaşım mademki profosyonel bir program istiyorsun o zaman pinacle diye güzel bir program var onu tavsiye ediyorum filim şirketlerin bile kullandıgı programdır .bir çok efekte ekleyebilirsin ,istedigin formata dönüştürtürebilir ve kes biç her ne istersen var.ben onu kullanıyorum ve mükemmel sonuç aldım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...