Jump to content

Rapidshare Download Proğramı !

marvelin

Recommended Posts

Slm Değerli TncTR Üyeleri Benim sizden bi ricam olacak ben istiyorumki rapid linklerini önerdiğiniz proğrama ekleyim kendi otomatik indirsin hız pratik ve kullanılabilirlik açısından bu tür önereceğiniz bir proğram var mı Arkadaşlar ha birde şöyle bende .bat uzantılı modem reset dosyası var bunuda proğrama dahil edip bekleme olayınıda ortadan kaldırmak istiyorum yani proğrama bu dosyayı gösterip beklemiycem bu şekilde önerebileceğiniz bi proğram varmı ?Şimdiden Tavsiyelerinize teşekkür ederim.

Bende size Jdownloader tavsiye ediyorum.

Kullanıyorum ve çok memnunum programı nereden indirecegini nasıl kullanacagını yazan konu da aşagıda ki linkte.

hem video hemde resimli anlatım mevcut umarım işini görür.

iyi forumlar.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=105913&hl=jdownloader[/CODE]

Rapidden dosya çekeceksen tabiki jDownloader bu konuda liderdir.Şiddetle tavsiye denerim.

Programın güncel versiyonunu resmi sitesinden adresinden indirebilirsin

Program hakkında her türlü bilgiyi adresinden bulabilirsiniz.

Ayrıca programın kendi içerisinde bulunan JD Sohbet eklentisi ile de online olarak her türlü desteği 7gün24saat alabilirsin.Paylaşım ve yardımlaşma üst seviyede gereken her türlü yardımı yapıyorlar.

Modemin için gereken RESET ATMADAN IP DEĞİŞTİRME ayarlarını ise

Please register to see this content.
adresinden bulabilirsin.

Ben FreeRapid proğramını kullanıyorum dosya indirmelerimde. Bir çok indirme sitesini destekliyor. Sorunsuz kullandığım indirme proğramıdır. Bekleme konusunda herhangi bir avantajı olup olmadığını bilmiyorum. Proğram stabil çalıştığı için gönül rahatlığıyla bilgisayarımı açık bırakıp başından ayrılabiliyorum. Geldiğimde bir çok dosyayı indirmiş oluyor zaten. Gerisi biraz zahmetli olacak. Ayrıca JDownloader bir çok avantajı olan bir proğram arkadaşlar önermiş fakat 30 gün sonunda satın alman lazım .

Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...