Jump to content

Ifadelerimiz

ressamsikar

Recommended Posts

:D Arkadaþlar biþey soracaðým .kafama takýlýyor hep !ben forumlarda her hangi birinin nickini imzasýný ve avatarýný görünce o kiþiyi onunla özdeþleþtiriyorum.Mesajlarý veya yorumlarýný okurken bazen kafam karýþýyo:) bunu en iyi Ýxir-ix bilir:)düþüncelerinizi merak ediyorum.Ha sistem otursun diye imza ve avatarý ayarlarýmý yapmadým henüz ben daha. Hepinize kutlu ramazanlar diliyorum bu arada !

Bence insanlarýn nickleri deðilde konuþtuklarý düþüncelerini ele veriyor nickler bazen düþünülerek seçilmiþ olabiliyorlar fakat konuþamalar bir yerden sonra mutlaka insaný ele veriyor rol yapma olasýlýklarý yok yani olsada bir yere kadar dediðim gibi...

Arkadaþlar sorum gayet açýk. Bayanlarýn pembe bir nick kullanmasý harika bir fikir.Böylece paylaþýlan her neyse okuyan insanýn bunu anlamasý ve yorumlamasý daha mantýklý olacaðý kanýsýndayým.Tavýr meselesine gelince o zaten insanlarýn hayatta düz veya yamuk duruþu ile ilgili ! yanlýþlýk varmý ?Ben içinde bulunduðum ortamý aile olarak görüyorum.Sözümün özüde bu!Hepinize sevgiler.

ne yani tavýrlarýnýzý ona göre mi ayarlayacaksýnýz? pembe ya da mavi ya da baþka bir renk, bayan ya da erkek ne fark eder ki? bayanlara kibar olunur da erkeklere küfür mü edilir? olmaz öyle þey. bence aynen kalmalý...

ne yani tavýrlarýnýzý ona göre mi ayarlayacaksýnýz? pembe ya da mavi ya da baþka bir renk, bayan ya da erkek ne fark eder ki? bayanlara kibar olunur da erkeklere küfür mü edilir? olmaz öyle þey. bence aynen kalmalý...

Yok Caným..

Ne zaman küfürlü konuþtuðumuzu ya da kaba davrandýðýmýzý gördünüz.. ;)

Öyle demek istemedim..#

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...