Jump to content

Select Zip Code!

paFFküFF

Recommended Posts

Mrb arklar

Dün aksam Bilgisayarıma Vista-Skin-Pack-5.0 kurdum

Suan bilgisayar Hartika simgeler vs herşeyiyle orjinal vista modunda gibi çalışıyor

Fakat bilgisayarı açtıktan 10 dk sonra falan ekrane select zip code

yazısı geliyor kod 48152 tamama basıyorum

tsih is not a valid zip code plaese try again.

yazısı geliyor bidaha tamama basınca yeniden select zip code yazısı çıkıyor

Yardımcı olabilecek varmı Format atmak istemiyorum şuan sistem harika

tek bu zip code için format atmayım bi bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Bu bilgisayar gerçekten değişik bi alet.Sorunun nerde olduğunu anlaman için bazen gerçekten müneccim olmak gerekiyor.Şimdi bununla iligli bir ekran görüntüsü alabilir miyiz?Ayrıca o ekran çıktığında görev yöneticisinde çalışan uygulamaların ekran görüntüsünü alap atabilir msiin?Ancak böyle yardımda bulunabilirz..

Görev yöneticisinin işlemler bölümünü istemiştim ama neyse.Bu olay sadece temayı yükledikten sonra mı oldu?İnan burdan kestirmek güç bu sorunu.Önemli bişey değildir ama neden olduğunu çözebilmemiz için daha fazla ipucuna gerek var..Acaba ne yaptıktan sonra bunu vermeye başladı? (Tema paketini saymıyorum..)

Sanırım sorunu çözdüm Dün format attım tncxp ile sonradan vista packı kurdum

harika çalışıyodu sonradan bu zip code olayı çıktı kurulumdan önce bişey yoktu pack kurdulkdan sonra oldu

az önce yine geldi modeme reset atıp tamam dedim internet baglantısı yokken

tamama bastım dhada ekrana bişey gelmedi şuan normal durumda yani

aynı sorunla karsılasan arkadaslarımız olursa internet baglantısını kapatarak tamama basması yeterli sanırım:)

O uyarıyı hatırladığım kadarıyla sidebar veriyor.Hava durumu eklentisine posta kodunu girerek istediğiniz bölgenin hava durumunu öprenebiliyorsunuz fakat bu tür paketlerde çokta sağlıklı bir gadget değil.Ayrıca tncxp nin üstüne vista pack yükledin ve sorun olmadı he!! ilk defa senden duyuyorum.

alıntıdaki zip kod hata mesajındaki weather kelimesinden anlaşılıyor ki,sorun senin hava durumunu gösteren widget'da.

yani o harika simgeler dediğin paketin kurulum aşamasında büyük ihtimalle hava durumunu gösteren dalgayı iptal edersen sorun kalmayacak

O uyarıyı hatırladığım kadarıyla sidebar veriyor.Hava durumu eklentisine posta kodunu girerek istediğiniz bölgenin hava durumunu öprenebiliyorsunuz fakat bu tür paketlerde çokta sağlıklı bir gadget değil.Ayrıca tncxp nin üstüne vista pack yükledin ve sorun olmadı he!! ilk defa senden duyuyorum.

Evet tncxp nin üstüne vista pack Bir günde 5 kere yükleyip yeniden format atmıstım bi ara :D

sistem tamamen kurulmamıs kur u yeniden çalıstırın hatası vardı

regedit ayarlarından birşeyin degerini 0 yapınca düzeliyor bide hizmetlerden bişeyi devre dışı yapmıstım yani sitedeki arkadaslardan yardım aldım suan gayet sorunsuz çalısıyo da bu hava durumunu çözemedim hala nasıl iptal edecegimide bilmiyorum :whistle:

Evet tncxp nin üstüne vista pack Bir günde 5 kere yükleyip yeniden format atmıstım bi ara :D

sistem tamamen kurulmamıs kur u yeniden çalıstırın hatası vardı

regedit ayarlarından birşeyin degerini 0 yapınca düzeliyor bide hizmetlerden bişeyi devre dışı yapmıstım yani sitedeki arkadaslardan yardım aldım suan gayet sorunsuz çalısıyo da bu hava durumunu çözemedim hala nasıl iptal edecegimide bilmiyorum :whistle:

paketi kaldır sonra tekrar kur.kurarken hangi bileşenleri kurmak istediğini sana sorması lazım.mesela şu an masaüstünde sadece takvim ve saat görünüyor.weather falan seçeneğini gördüğünde o şıkkı pasif et

weather şıkkı diye birşık olmaz o sidebarla gelen bir eklentidir ama sidebarı kurma o zaman sitede başka benim yaptığım bir sidebar vardı onu kullan.Öyle bir hata yok.

sidebar kurulurken eklentileri seçemiyor musun birader? toplu olarak mı kuruluyor ki weather şıkkı (seçeneği) diye birşey olmaz diyorsun? birileri mesela saat eklentisini kurmak istemez,birileri de weather'i kurmak istemez.nasıl iş ki o?

ARkadaşlr süpersiniz yha bende bu code hatası nerden çıkıyor diyodum İnternet olmayınca hata verip kapanıodu Onu fark eddim bu sorun bendedde var Arkadaşın biride hava durumunu kurma diyor zaten sen sidebarı kurunca hepsi kuruluyor sen istersen hava durumunu koy sağ köşeye yada koyma o sana kalmıs yane . Paket halinde yüklenio sidebar ...

• 4 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...