Jump to content

P4m800-m7 Yardım!

ziganaweb

Recommended Posts

Doğrudur Anakartın AGP Destekliyor..

Anakartın Üzerinde 64 MB'lık Paylaşımlı Bir Ekran Kartı Var.. Ekran Kartı Almanı Öneririm Bilgisayarının Rahatlaması İçin Fakat Sen Bi Fiyat Aralığı Ver Bana Ona Göre Araştırma Yapayım..

Doğrudur Anakartın AGP Destekliyor..

Anakartın Üzerinde 64 MB'lık Paylaşımlı Bir Ekran Kartı Var.. Ekran Kartı Almanı Öneririm Bilgisayarının Rahatlaması İçin Fakat Sen Bi Fiyat Aralığı Ver Bana Ona Göre Araştırma Yapayım..

fiyatın önemi yok 256 mb bu ana karta uygun olanlardan hangileri varsa

geforce fx5500 vs..

Performans İstiyorsan

SAPPHIRE ATI HD3850(256Bit)512MB DDR3 AVIVO 8X

Fiyat 124 $ + KDV

Orta Derece

SAPPHIRE ATI HD3650(128Bit)512MB DDR2 AVIVO 8X

Fiyat 79 $ + KDV

İdare Etsin Yeter

AXLE FX5500(128Bit) 256MB DDR AVIVO 8X 37 USD 24

POV FX5500(128Bit) 256MB DDR TV/DVI 8X

İkisininde Fiyatı 37 $ + KDV

HD3850 sağlam psu ister, hd modelleri zaten pci express den devşirme olduğu için her makineye uyum sağlayacağını pek sanmıyorum, agp versiyon sorunu bile çıkabilir ama fx5500 de bi sorun çıkmaz.

Ekran kartı bozuk değilse mavi ekran vermez.. Şuanda çeşitli nedenlerden mavi ekran sorunu alıyorsan önce onu halletmeye bak.. Özellikle Sapphire ekran kartlarını yazdım ki problem olmasın diye ama genede sen bilirsin Axle fx5500 ekran kartını çok kullandım.. Hayattan umudunu kesmiş kendi kafasında sakin çalışan bir rkran kartı.. Sapphire'ler bence ATI'nin kaybetmeyi hiç istemeyeceği destekçisidir vede ATI'nin çoğu modelinde millet çıktığında satın almaz Sapphire'nin üretimini beklerler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...