Jump to content

Explorer Yerine Firefox ?

chatty

Recommended Posts

Herkese iyi günler dilerim. Benim birturlu isin icinden cikamadigim bir problemim var. Sistemimde firefox kurulu ve severek kullandigim bir web browser. Fakat herlinki bu browser ile acamiyorum. Regedit uzerinde herhangi bir degisiklik yada degisiklikler ile ie nin yerine tamamen sisteme firefox web browserini gosteremezmiyiz? Msndeki problem plugin ile cozulmustu buna benzer bir calisma ile bu yapilamaz mi ? Bir ornek vermek istiyorum; Gammon empire oyununu bileniniz vardir bilmeyeniniz vardir. oyun icerisinden casier yonlendirme linkine bastigimda ne yaptiysam firefoxda dogrudan actiramadim . illede ie illede ie .. Yok mu cozumu ?

firefox>araclar>secenekler>ön tanımlı sistem ayarları oraya bi okey koy bitti

Hayir Onu demiyorum.. On tanimli sistem ayari yaptigin zaman sen msn uzerinde mail acmak istediginde firefox'tan acabiliyormusun ? Acamiyorsun. Plugin destegi ile acabiliyoruz ancak benim demek istedigim sey bu . Bazi linkleri illa ie istiyor. Bununda bir regedit ayari olmali hersey yapilabiliyor gunumuzde bununda bir cozumu olmali..

Hayir Onu demiyorum.. On tanimli sistem ayari yaptigin zaman sen msn uzerinde mail acmak istediginde firefox'tan acabiliyormusun ? Acamiyorsun. Plugin destegi ile acabiliyoruz ancak benim demek istedigim sey bu . Bazi linkleri illa ie istiyor. Bununda bir regedit ayari olmali hersey yapilabiliyor gunumuzde bununda bir cozumu olmali..

firefox ie destekli plugin var onu yukle

Avrupa komisyonu, bu yüzden microsoftla hala tartışma içerisinde, windows7 nin avrupa birliği ülkeleri için çıkacak olan sürümünde internet explorer8 olmamasına rağmen, bazı linkler otomatik olarak onu açıyor ve hızlı başlat-masaüstünde internet explorer simgesi çıkıyor.. Büyük ihtimalle yeni sürümde bunlar ortadan kalkacak..

Avrupa komisyonu, bu yüzden microsoftla hala tartışma içerisinde, windows7 nin avrupa birliği ülkeleri için çıkacak olan sürümünde internet explorer8 olmamasına rağmen, bazı linkler otomatik olarak onu açıyor ve hızlı başlat-masaüstünde internet explorer simgesi çıkıyor.. Büyük ihtimalle yeni sürümde bunlar ortadan kalkacak..

Anladigim kadariyla beklemekten baska caremiz yok.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...