Jump to content

Bu Filmin Adını Hatırlayan Var Mı ?

0sk1

Recommended Posts

Arkadaşlar 1 sene önce bir film izledim tekrar izlemek istiyorum 2-3 gündür fakat adını bulamıyorum film aynen şöyle:

3 Kain var gelecekte olan cinayetleri görüyorlar sonra biri yanıltıyor görüntüleri falan diye gidiyor hatırlayanlar zaten bu kadarıyla hatırlar sanıyorum :whistle:

-Teşekkürler

Sanırım Filmi İzlemeyen Bulamıyor :whistle:... Google Dayıdan Bayaı Uraştım Kahin ve Dağlar Diye Bişi Buldum Oda Bi İşine Yaramaz Sanırım.. Uçurumun Kenarında Oluyormuş Bütün Cinayetler.. Varmı Böle Bişi Filmde ?

kahin ve dağlar diye bir film yokki :whistle:

Paşam Googlenin verdiği O garip İngilizce Türkçe Karışık Yazılardan Bi Bunu Düzgün Çevirebildim :).. Ama Uçurumun Kenarında Herkes Ölüyor Orası Doğru Onu Düzgün Çevirdiğime Eminim :)

Azınlık Raporunda Kahinler yok ben o filmi izledim bir tür insanlar onlara geleceği gösteriyor hatta içlerinde birtanede kadın var ama arkadaşın dediği filmede uyuyor

Nasıl kahinler yok yahu?!

3 tane kahin kız var.Bakire kızlar.Ve mercedes yıldızı şeklinde (120 derecelik açıyla) bir havuzda yatıyorlar.Onların üstünde geleceği gördükleri bir panel var ve o görüntüden sonra cinayeti işleyecek adamın adı kırmızı bir topta yazılı olarak bir cam tüpe düşüyor.

Emin olmadan konuşmasan iyi olur matahari218500 küsur

Nasıl kahinler yok yahu?!

3 tane kahin kız var.Bakire kızlar.Ve mercedes yıldızı şeklinde (120 derecelik açıyla) bir havuzda yatıyorlar.Onların üstünde geleceği gördükleri bir panel var ve o görüntüden sonra cinayeti işleyecek adamın adı kırmızı bir topta yazılı olarak bir cam tüpe düşüyor.

Emin olmadan konuşmasan iyi olur matahari218500 küsur

Ben Kahinler Deyince aklıma direk kızlar gelmedi hatta ben kahinden kız olduğunu ilk defa orada görmüştüm bide BİR DAHA ÜYE ADIMLA DALGA GEÇMEYİN :D

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...