Jump to content

Bazı Sitelere Giremiyorum..!

iLh4n

Recommended Posts

Modemi kapatıp tekrar açın, internet ayarlarınızı kontrol edin bir yazılımla internet yapılandırması yaptıysanız ayarları eski haline döndürün.. Sorun düzelecektir,, geçen gün aynısı başıma geldi..

C:\Windows\system32\drivers\etc klasöründeki hosts dosyasını metin ile açın. Giremediğiniz siteleri CTRL+F Kombinasyonunu kullanarak yazın. Çıkan sonuçları silin...

(C:\Windows\system32\drivers\etc ) Bu Verdiğin Klasörün İcinde HOSTS dosyası yok..:S

(C:\Windows\system32\drivers\etc ) Bu Verdiğin Klasörün İcinde HOSTS dosyası yok..:S

klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster yapmalısın...

Ayarları nasıl eski haline Döndürücem bilmiyorum..:S (resim düzeltilmiştir)

Resim Gene Aynı Tas Aynı Hamam !... Okan Arkadaşımızın Dediğini Yap Ayarları Eski Haline Getrmeyi Anlatmaya Çalışırsak Bu Konu Sabitleşir :D

klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster yapmalısın...

Tamam Onu Yaptım Dosyayıda Buldum.. Dediğin Ugulamalarıda Yaptım CRTRL+F yaptım sitenin linkini kopyaladım karsıma cıkan pencerede ama bu siteyi bulmadı.. :s

Please register to see this content.

Resim Gene Aynı Tas Aynı Hamam !... Okan Arkadaşımızın Dediğini Yap Ayarları Eski Haline Getrmeyi Anlatmaya Çalışırsak Bu Konu Sabitleşir :D

Resimi Büyülttüm Resmin Nasıl Büyüceni Bilmiyorsan O senin Problemin.. Ben Resmi 800+600 ayarında Upload ettim...

Tamam Onu Yaptım Dosyayıda Buldum.. Dediğin Ugulamalarıda Yaptım CRTRL+F yaptım sitenin linkini kopyaladım karsıma cıkan pencerede ama bu siteyi bulmadı.. :s
Please register to see this content.

internetden orjinal host dosyasını bulmayı deneyebilirsin yada bu sitede bulunan host dosyalarından biriyle kendininkini değiştirebilirsin...

buda resmin...küçük ebatda eklemişin...

adszzzy.jpg

arkadaşlar open dns yada ultrasurf gibi programları kullanın yada host dosyasını editleyin...

ben hiç programsız open dns ile açabiliyorum...

adszsrt.jpg

internetden orjinal host dosyasını bulmayı deneyebilirsin yada bu sitede bulunan host dosyalarından biriyle kendininkini değiştirebilirsin...

buda resmin...

adszzzy.jpg

Bu Hosts Bulma Konusunda Biraz Yardımcı Olabilirseniz Menun Kalıcam..

Resimi Büyülttüm Resmin Nasıl Büyüceni Bilmiyorsan O senin Problemin.. Ben Resmi 800+600 ayarında Upload ettim...

Ben Sabrediyodum Sen Patladın Buyur exitly Resmini Paylaşmış Mesajında.. İstersen pc ye Kaydedip Büyütiyim :D..

Şu host dosyasını aynı dizine yapıştırın.

http://rapidshare.com/files/275091549/hosts.html[/CODE]

Olmadığı takdirde Yassak gibi yazılımları yüklemeyi deneyin...

Vermiş Oldugun Hosts Dosyası Da işe Yaramadı Gine Acamıyorum Siteyi..

Vermiş Oldugun Hosts Dosyası Da işe Yaramadı Gine Acamıyorum Siteyi..

dns kullanmayı deneyin?

208.67.222.222

208.67.220.220

yukarıda resminide koydum ben şu anda girebiliyorum yada ultrasurf yazılımını kullanın...

ama tavsiyem dns'dir...nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki linkde resimli anlatılıyor...

https://www.opendns.com/start/device/windows-xp[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...