Jump to content

Ekran Kartımda Sorun Var Galiba?

kowboy

Recommended Posts

Kolay gelsin arkadaslar.Benim sorunum ekran kartında.onboard anakartta ati radeon hd2400 pro kullanıyorum.kartı taktım driver ı yukledim ama pc acılırken sadece siyah ekranla karsılasıyorum.ama pc acılınca hıcbırsey yokmus gibi devam ediyor hersey rahatca ve cok net gorunuyor oyunlar rahatlıkla oynanıyor.yardım ederseniz sevinirim.

yaw kardeş bende yeni HD 4650 modelini aldım ama bendede ses problemi var kartı taktıktan sonra bilgisayarın sesi tarihe karıştı ne yaptıysam ses çıkmıyor bilgisayardan bu konudada bana yardımcı olacak biri varsa bende sevinirim.

( Kolay gelsin arkadaslar.Benim sorunum ekran kartında.onboard anakartta ati radeon hd2400 pro kullanıyorum.kartı taktım driver ı yukledim ama pc acılırken sadece siyah ekranla karsılasıyorum.ama pc acılınca hıcbırsey yokmus gibi devam ediyor hersey rahatca ve cok net gorunuyor oyunlar rahatlıkla oynanıyor.yardım ederseniz sevinirim. )

Harici bir ekran kartı ile deneyin. Monitörünüzde de sorun olabilir, bağlantılarını kontrol edin. Kolay gelsin...

yaw kardeş bende yeni HD 4650 modelini aldım ama bendede ses problemi var kartı taktıktan sonra bilgisayarın sesi tarihe karıştı ne yaptıysam ses çıkmıyor bilgisayardan bu konudada bana yardımcı olacak biri varsa bende sevinirim.

Arkadasım senin bilgisayarında sorun yok. Sen ekran kartı driver'i yüklerken HD sürücüleride yüklemiş otomatik olarak 4650 ekran kartlarında HD sürücüsü de yüklüo ve ses sürücüsünden sonra yüklendiği için varsayılan ses aygıtı olarka seçilio windows tarafından. Sorunun Çözümü : BAŞLAT\AYARLAR\DENETİM MASASI\SES EFEKT KAYT AYGITLARINDAN VARSAYILAN SESİ REALTEK HD AUDİ'E" Getirirsen sorunun çözülür. Kolay gelsin

senınkıde donanım çakışması var ses kartın hariciyse baska bi kanala tak deilse bıosu ya guncelle tehlikeli bi iş ama yada bi default yap f5 ile

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...