Jump to content

Pc Kapaniyo Kafayi Yİyecem!

quadcore

Recommended Posts

beyler dün bilgisayarda sorun wardı format atarken kendi kendine kapanıyor c d bölümü gelince sonra pc açmak istegimde pc fişini cekince geri acılıyordu normal şekilde power dügmesine bastıgımda açılmıyordu.

neyse bu sorun çözüldü

intel p4 2.80 lga 775 pin

512 mb ram

256 fx 5500 ekran kartı

250 samsung ide hdd

sistem böyle

sistemin simdiki sorunu sistem 43 c oldugu halde pc kapanıyor ve geri açmak istedimde power düğmesine basıyorum açılmıyo

açabilmem için pc elektrik kaplosunu cekip geri takınca geliyor ilk defa böyle bi sorun gördüm kafayı yetirdirecek

bana kalsa sistemi atmak gerikiyo ama pc benim deqil .. :):):)

İşlemci fanında da kaynaklanıyor olabilir. Fanın yerine oturup oturmadığını kontrol etmeyi denedin mi peki.

43 c iken kapanıyor diyor fanda problem olduğunu sanmıyorum.. Ama Ben Bilgisayarla İlk Buluştuğum Yıllarda Başıma Gelmişti Sorunu Bana Sölemediler Kucuktum :).. Anakartım Deişmişti..

43 c iken kapanıyor diyor fanda problem olduğunu sanmıyorum.. Ama Ben Bilgisayarla İlk Buluştuğum Yıllarda Başıma Gelmişti Sorunu Bana Sölemediler Kucuktum :).. Anakartım Deişmişti..

aynı sorun bendede var 3-4 gündür yapmaz oldu

Aynen Kafası Güzel Bi Sorun Bu Tatile Çıkmadan Önce Sinirlenip Bilgisayarı Parçalarına Ayırdım Yaydım Masanın Üstüne Temizledim Bıraktım 1 Hafta Sonra Geldiimde Topladım Bilgisayarı 1 Ay Filan Sorun Yapmamıştı..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...