Jump to content

Vista Uyumlu 2003 Ms Oficce Sp3 Programları Lazım

alixboy33

Recommended Posts

Mrb arkadaslar dersanemde bulunan pclerde open office veya Ms Office 2007 yuklu halıyle bunlar bırbırıne uyum saglamıyor.Tabi herkes te bu programları kullanamıyor.Bende en basitinden Microsoft Office 2003 SP3 Full Türkce sinin vista uyumlusunu bulmya calısıyorum ve bole bır konu actım. Arama yaptım saglıklı sonuclar bulamadım.Programı bu aksama kadar bulabılrsm cok ıyı olcak yardım edersenz cok makbule gecer sımdıden tesk edıorm yardm ıcın arkdslara.....

alixboy33

öncelikle open office'in hangi versiyonunu kullandığını bilmemle birlikte,2007 ms office ile uyumlu çalışan sürüm 3.01dir.

eğer open officleri güncellersen uyum sorunu yaşamazsın.

ayrıca open office ayarlarından kaydetme formatını office 97-2003 olarak seçersen lisans derdin olmadan rahat bir şekilde kullanırsın.

alixboy33

öncelikle open office'in hangi versiyonunu kullandığını bilmemle birlikte,2007 ms office ile uyumlu çalışan sürüm 3.01dir.

eğer open officleri güncellersen uyum sorunu yaşamazsın.

ayrıca open office ayarlarından kaydetme formatını office 97-2003 olarak seçersen lisans derdin olmadan rahat bir şekilde kullanırsın.

open office 3.1 yukledm MS offce 2007 tekileri actı fakat elmde word 2003 lu dosyalarda var onları nasıl acıcam yardımcı olursanız cok makbule gecer cok onemlı bnm ıcın bu mesele.........

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...