Jump to content

Rapidshare Ye Kesin çözüm % 100

SupporterS

Recommended Posts

Selam beyler öncelikle programı paylaşan arkadaşa teşekkürler win 7 ve airties wav 140 modemle sorunsuz çalışıyor.Aynı anda bir çok kez indirme yapılabılıyor ve hack sorunu yok zaten komut ip uzerıne yazılmış hack yapıcak arkadasın bıle ıp yakalamısını çok zorlaştırır.....

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply
arkadaşlar bakın ben kurdum videolu anlatım yapmaya çalıştım sırf bunun için ve yaptımda zorda olsa ama video buyuklugu 112 mb olmuş nereye upload edeyım bilmıyorumkı size kanıt olsun die vin7de çalışmıyor olabilir ama ben xp kullanıyorum ve çalışıyor yemin ederim..

arkadaşım winrar ile sıkıştırma yöntemini en iyi yaparak sıkıştırmayı ene beya bi küçültüyo ozaman sonrada istediğin dosya sunucusuna yükleyebilirsin.

arkadasım ellerıne saglık bırseyler yapmaya calısmıssın anlıyorum. bende ındırdım bılgısayarıma kurdum. benım kullandıgım Rapid Share Downloader. saolsun bu programın eskı surumu cok mantıklı calısıyor. sırayla ama hızlı bırsekılde ındırıyor. paralel ındırme yapabıldıgını soyledıgın ıcın ındırdım ve kurdum ama programı bırdaha bulamadım hıc bır yerde. programın nasıl calıstıgınıda bır anlatsan anlasak bunun ne oldugunu. yınede emegıne saglık. sende elınden gelenı yapmaya calısmıssın. yanlıs sekılde konusanları kafana takıp canını sıkma fazla. begenmıyen ındırıp kullanmaz.

arkadasm ellerne saglk brseyler yapmaya calsmssn anlyorum. bende ndrdm blgsayarma kurdum. benm kullandgm Rapid Share Downloader. saolsun bu programn esk surumu cok mantkl calsyor. srayla ama hzl brseklde ndryor. paralel ndrme yapabldgn soyledgn cn ndrdm ve kurdum ama program brdaha bulamadm hc br yerde. programn nasl calstgnda br anlatsan anlasak bunun ne oldugunu. ynede emegne saglk. sende elnden gelen yapmaya calsmssn. yanls seklde konusanlar kafana takp cann skma fazla. begenmyen ndrp kullanmaz.

Arkadaşlar indirdim denedim olmuyooo!!!!!

sakın denemeyin inen şeyleriniz baştan inmeye başlıyoo

sinirden ölüyomm yha %99 dı gitti yeniden başladıı!!!!!

Nasıl çalışıyor? Yani sistemde ne gibi görev yapıyor?? Bildiğim kadarı ile modeme reset atmadan IP değiştirebiliyorsa olur ama onu yapamıyorsa çalışacağını sanmıyorum.

Ben size jDownloader programını tavsiye ediyorum.Programda 1000 e yakın modemin RESET ATMADAN ip değiştirmesini sağlayan kodlar hazır olarak bulunmaktadır.Modeminizi oradan seçebilirsiniz gerisini o hallediyor zaten.Eğer Router ayarlarını siz manuel olarakta yapabilirseniz her downloaddan sonra modeme RESETt ATMADAN ip değiştirerek aralıksız olarak son hızda download yapmanızı sağlıyor. Googlede aratarak gereken bilgiyi bulabilirsiniz

modemim combomax

xp kullanıyorum paralel indirme yapmıyor bağlantı hızı aynı

modeme reset atıncada aynı işi yapıyor

çok iyi bi program değil

indirme yaparken programı çalıştırdığında rapid bağlantıyı kesiyor

gereksiz

arkadaslar saten rapid benzeri hemde bedeva bır cok yükleme sıteleri var ayrıca rapid de eskısı gıbı degıl sadece sanıye verıyor guvenlı bır sekılde ındırmek varken boyle bır programı kurmak akıl işi degıl rapid i hackleyelim derken kendınız hack lenmeyin sonra

Çok beğendim cevabını :D Gülmekten öldüm koptum burda :D :D :D :D :D:H::yahoo::rolleyes:

bu programı veren arkadaşa önce paylaşımı için teşekür ederim.bu program ister çalışsın ister çalışmasın arkadaşımız sizinle paylaşmak istemiş ,yani sizlere faydalı olmaya çalışmış ,bazı arkadaşlarımız arkadaşı elinden gelse döveçek ya ,ya tşk et mek gerek önce kullanamıyorsan sorun senden kaynaklanıyor demektir.kullananlar var çünkü.

şimdi kullanamayanların sebebine gelince bir aydır win 7 de messengere giremiyordum ,modemim messengere geçit vermiyormuş nezamanki son versiyonu yükledim modeme konu çözüme ulaştı ,işte sizinkilerde buna benzer bir olay.programın modeme müdahale etmesini kısıtlıyor oyüzden bazı modemlerde çalışmıyor bukadar basit. saygılarımla.

Yanlış anlaşılmasın ben arkadaşa birşey demiyorum sadece 'kelebekavcisi2008' arkadaşımızın yaptığı yorumu beğendim o kadar.

Yani şunuda belirteyim süre sıfırlama çalıştı bekleme süresi kalktı benim pc de Windows 7 kullanıyorum bide programa sağ tıklayıp uyumluluktan xp servis pack 3 ü seçin sonrada yönetici olarak çalıştırın ben böyle çalıştırdım

çalışmıyor hiç bir işe yaramıyor çalışıp çalışmadığını anlamak zor değil programı çalıştırmadan ip numaram yazın googleye ip numaranız çıkar programı çalıştırın tekrar ip numaram yazın googleye değişmediğini görebilirsininz. iMacros Examples +RapidShare Downloader bu ikili gerçekten iş görüyor premiumdan bile daha fazla indirebilirsiniz free olarak.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...