Jump to content

Microsoft Yalan Söyledi !

tikli09

Recommended Posts

Windows 7 oyun performansı süper oldugunu kendi lafınla söyledi ama xp de oyunlar daha hızlı neden artık microsoft un dedikleri doğru çıkmıyor ?????? ilk defa yalancı oldu..

şuan çok pişmanım !!! win 7 de oyunlar kasıyor performans yok !!!

sen en azından oyunları oynaya biliyon ben hiç oynayamıyorum hem görüntü kalitesi düşük hemde oyunlarda yerli yersiz hatalar alıyorum xp de hiç sorun yok

örnek : quake 4 te benim adam hayalet modunda gidiyor, gears of war da zamansız oyundan atıyor... süper mario yu denemedim daha

Sistemler büyüdükçe her şey değişiyor örn. bir oyunda min. sistem gereksinimlerinde garanti şu vardır..

RAM: xp/512 vista/1024 win7 bilmem aama ondada farklı olacağını zannetmiyorum DOS kullanalım bende :clapping:

deveye "neden boynun eğri" diye sormuşlar; "nerem doğru ki" demiş :wacko:

Windows 7 bugüne kadar çıkarılmış en hızlı sistemdir sevgili kardeşim. bunu istediğin bilgisayarda istediğin test araçlarıyla ispatlarım :huh:

performans için

* aeroyu kapat (basic temasına değil, Windows Klasik temasına geç. o 98in mavi temasına)

* gereksiz servisleri kapat

* güç yönetimi kısmından "en yüksek performans"ı seç, bak bakayım hızlı mı değil mi :)

XPde normalde o kadar hızlı değil, onyüzbin tane reg ayarı yapıyorsun, anca verim alıyorsun o sistemden. Kullandığın modifiyeli işletim sistemlerinde o ayarlar ZATEN YAPILMIŞ olduğu için sana daha hızlı geliyor :clapping: yoksa XP öyle ahım şahım bi işletim sistemi değil. hatta program kurmazsan Vista'dan bile kötü :clapping:

---

hem beleşe kullanıyorsun hem isyan ediyorsun :help:

deveye "neden boynun eğri" diye sormuşlar; "nerem doğru ki" demiş :huh:

Windows 7 bugüne kadar çıkarılmış en hızlı sistemdir sevgili kardeşim. bunu istediğin bilgisayarda istediğin test araçlarıyla ispatlarım :)

performans için

* aeroyu kapat (basic temasına değil, Windows Klasik temasına geç. o 98in mavi temasına)

* gereksiz servisleri kapat

* güç yönetimi kısmından "en yüksek performans"ı seç, bak bakayım hızlı mı değil mi :)

XPde normalde o kadar hızlı değil, onyüzbin tane reg ayarı yapıyorsun, anca verim alıyorsun o sistemden. Kullandığın modifiyeli işletim sistemlerinde o ayarlar ZATEN YAPILMIŞ olduğu için sana daha hızlı geliyor :help: yoksa XP öyle ahım şahım bi işletim sistemi değil. hatta program kurmazsan Vista'dan bile kötü :clapping:

---

hem beleşe kullanıyorsun hem isyan ediyorsun :)

aero basic den daha hızlı çalışıyor :wacko: microsoft basic i iyi ayarlayamamış galiba :clapping:

Windows 7 kullanıyorum. Beta sürümü olduğu için çok çok az bir sıkıntı yaşıyorum [oyun konusunda değil]. Onun haricinde oyunlarda müthiş derecede performans alıyorum...

[XP den daha iyi bir performans]

sistemim...

amd phenom 9700 4 çekirdek [tek çekirdek 2.20] -> 8.80

xpde ramim 3 gb görünüyordu. OCZ Marka... Windows 7 ye geçtim 4 gb yazıyor.

Ekrna kartı ati hd 3870...

Windows 7 kullanıyorum. Beta sürümü olduğu için çok çok az bir sıkıntı yaşıyorum [oyun konusunda değil]. Onun haricinde oyunlarda müthiş derecede performans alıyorum...

sistemim...

kardeşim sistemin güzel elbette sıkıntı yaşamazsın.Ayrıca sana tavsiyem kesinlikle x64(64 bit) işletim sistemi kullanman çünkü

32 bit işletim sistemleri 3.5 gb ramin üzerini adresleyemiyo ve kullanamıyo.

.windows 7 aslında yeni olduğu için sıkıntı yaratmıyo biz ona yabancıyız çektiğimiz ufak tefek problemler bundan olsa gerek?

sistemim...

xp nin 64 bitinin tr si yok o yüzden sende kurmamışsındır o yüzden 3 görür malumunuz 32 bit x86 yani

windows 7 32 x86 değil bence seninki 64 bit x64

ha bu arada bir önerim var rtm oem sürüm kullan istanbul82 nin paylaştığı windows 7 orijinal oem dvd adlı konusundaki windows 7 yi indir kulllan arkadaş aktivasyon bioslu da, çökertici de ve loader da işe yaramadıysa gene istanbul82 nin paylaştığı WoW yöntemini kullan ben öyle yaptım

Saygılar

Kemal Alkın

Doğrudur hocam. Windows 7 64 bit kullanıyorum. İngilizce... Ve memnunum ingilizce olduğuna bu dille kullanarak geliştiriyorum kendimi...

önceden xp kullanırken de dediğin gibi 32 bit kullanıyordum. Ama ingilizce idi oda :)

Doğrudur hocam. Windows 7 64 bit kullanıyorum. İngilizce... Ve memnunum ingilizce olduğuna bu dille kullanarak geliştiriyorum kendimi...

önceden xp kullanırken de dediğin gibi 32 bit kullanıyordum. Ama ingilizce idi oda :)

iyi ingilizcen gelişir Allah rast getirsin işlerinizi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...