Jump to content

Vistada A4 Tech Pk-5 Kamera Kullanan Varsa Baksın.

abdulhey_

Recommended Posts

Please register to see this content.
burdakini dene bunu indir. we bileşenleri kontrol et

Driverde sorun yok sen konuyu tam anlamadın sanırım bunuda yüklese yinede bilgisayarımda görünmeyecek camera vistadan kaynalanan durum.

Dediğimi yapacak foto resim çekme gibi özellikleri kullanacaksa cdnin içindeki programı kuracak başka yolu yok.En azından ben bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

Driverde sorun yok sen konuyu tam anlamadın sanırım bunuda yüklese yinede bilgisayarımda görünmeyecek camera vistadan kaynalanan durum.

Dediğimi yapacak foto resim çekme gibi özellikleri kullanacaksa cdnin içindeki programı kuracak başka yolu yok.En azından ben bu şekilde sorunsuz kullanıyorum.

evet digiworld kardeş en iyi çözüm sende ngeldi. saol. benim kameranın (a4 tech pk-5) kullanım kılavuzunu buldum az önce evde. kılavuzda "ulead photo express" olarak program gösteriyor ama cd yi takıp bakınca gördümki bu yok. VP-EYE 4 var. ama buda güzel özellikleri olmasına rağmen ingilizce ve 100 mb yer kaplıyor. birde demin programı internette inceledim türkçe yamasını ararken, biri 5 dk lık video çektim vp-eye ile 2 gb yer kapladı bunu nasıl azaltcam diye bir şikayette bulunmuş. neyse en azından bu işimi görcek ama bu bahsettiğim yabancı dil olması ve onunla çekilen videoların çok yer kaplaması v.s sorunlarını halletmek için ne yapabiliriz yada bunun yerini tutacak ve bu sorunları ortadan kaldırcak başka bir program v.s olabilirmi? çok saol. işte böyle güzel paylaşım ve yardımlaşmalarla sorunlar böyle çözülüyor. hepinize teşekkür ederim.

evet kameramla gelen vp- eye programının yerine geçecek, türkçe ve daha az boyutlu, kameramdan resim almamı video çekmemi sağlayacak program varmı? movie maker ile video çekebiliyoruz hemde boyutuda az bu iyi ama sanırım resim çekemiyoruz.

evet kameramla gelen vp- eye programının yerine geçecek, türkçe ve daha az boyutlu, kameramdan resim almamı video çekmemi sağlayacak program varmı? movie maker ile video çekebiliyoruz hemde boyutuda az bu iyi ama sanırım resim çekemiyoruz.

bu soruma yanıt veren yokmu? ayrıca driverda sorun yoksa hadi vistada bilgisayarımda görünmüyor, kamera ve tarayıcılarda niye yok?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...