Jump to content

Biliyormuydun Bunların

adem122

Recommended Posts

ilk soruyu yapamazsın varmısın iddaya

1-Kendi dirseğini yalamanın imkansiz olduğunu

2-Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını

3-Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi

popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar sayesinde meydana geldigini

4-Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini ( Mmmmh!!)

5-Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kirabileceğini

6-Hapşırmayı engellemeye çalışırsan,başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini

ve ölebilecegini

7-Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini

8-Domuzların vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gokyüzüne

bakamadıklarını

9-Dünya nüfusunun %50 sinin hiç telefonla konuşmadığını?

10-Farelerin ve atların kusamadıklarını

11- 1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri saysını %700 arttırdığını

12-Çakmağın kibritten önce bulunduğunu

13-Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu

14-Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını.xDxD

1-Kendi dirseğini yalamanın imkansiz olduğunu

4-Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini ( Mmmmh!!)

6-Hapşırmayı engellemeye çalışırsan,başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini

ve ölebilecegini

10-Farelerin ve atların kusamadıklarını

11- 1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri saysını %700 arttırdığını

14-Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını.xDxD

1- Evet imkansızmış :download1:

4- Ne güzel uyurken de protein yönünden zenginlik çekeceğiz :D

6- Çok uyguladım, özellikle uygunsuz bir ortamdayken uyguladım, hiç zararını görmedim..

10- Yazık :)

11- Ne güzel bağışıklık artacak :dribble:

14- Ben de onların arasındayım :dribble:

Bi dizide görmüştüm adam dirseğini yalamaya çalışıyodu denemiştim olmamıştı ondan sonuncu benim için geçerli değil :download1: gerçekten güzelmiş yazın bilmediğimiz şeyler öğrendik

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...