Jump to content

İnternete Giremiyorum

attack01

Recommended Posts

kullandığınız sistem modifiye işletim sistemimi yoksa daha önce başka bir bilgisayarda kurulum yaptınızmı belki çıkartılan bir bileşen yüzünden olabilir windows programları çalışmıyor ama firefox çalışıyor ilginç gerçekten

Aynı sorunu bende yaşadım arkadaşım sistem geri yükleme yaparak aştım bu sorunu.Ultra sorf programını kullanırken olmuştu. Tam açılırken vista kapatıoyrdu ve ayarlar öylece yarım yamalak kalınca da herşey altüst oluyordu. Geri yükleme yapmanı tavsiye ederim.Bu arada hangi İnternet sağlayıcısnı kullanıyorsun

arkadaşım bu virus yuzunden oluyor internet explorer da menuden internet seçeneklerdenden bağlantılar sonra yerel ağ lan ayarlarına gir orda sadece ayarları otomatik algıla seçili olması lazım diğerlerini kaldır bu kadar sonra makinanı kaspersky ile tarat

evet bende ultrasurf u kullandım galiba ondan sonra oldu. ben şimdi firefox u kullanıyorum çünkü sadece o internete bağlanıyor

Ultrasurf programını kaldırıp tekrar internete girmeyi deneyin. Sorun hala devam ediyorsa arkadaşa katılıyorum sistem geri yükleme yapın. İyi çalışmalar...

arkadaşalar sorun çözülmüştür geri yüklemeyi falan boşverin siz onla ilgili değilmiş

1. internet explorer i açın

2. araçlar

3. internet seçenekleri

4. bağlantılar

5. yerel ağ ayarları 'na gelin buradan proxy sunucusu kısmı var buradan " yerel ağ için bir proxy sunucusu kullan seçeneği seçili olmamalı

biraz uzun oldu ama kolay. aynı sorunu yaşayanlar yapsınlar düzelecektir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...