Jump to content

Kurulum Hatası

Recommended Posts

Arkadaslar Yardımlarınız Neticesinde kendime güzel bir xp yaptim lakin içine entegre ettigim programların içine yanlıslıkla nero atmısım :( Aslinda iyi oluyor ama neronun ben baska sürümünü atmisim yanlislikla bende bastan hazırlamamak için cd içinden neroyu ve neronun yanındaki nero isimli dosyayı sildim tekrar iso yaptim sanal pc de denedim ama sonuc nero.inf dosyası bulunamıyor hatasi verdi bastan ugrasmak istemiyorum bu hatayi nasil kaldirabilirim bilgili arkadaslar yardim ederlerse sevinirim simdiden allah razi olsun iyi geceler...

nero yu cab olarak eklediysen, svcpack.ini dosyası var i386 klasörü içinde. tabi makecab edilmiş halini görürsün(svcpack.in_). bunu expand et. aç ve içinde " [setupHotfixesToRun] " die bir başlık var. oradan neroyu sil. sonra kaydet. makecab uygula i386 klasörü içine at. ayrıca scvpack klasöründen de nero ile ilgili dosyaları sil.

Arkadasşlar Halen Problemi Çözemedim dj onur arkadasımız cap olarak eklemenin nasıl yapılacagını yazmış allah razi olsun ama nero ve bir kaç program i386 klasörü içinde bunları nasıl silebilirim xp cd sinden bi zahmet anlayan arkadaslar yardım ederlerse memnun kalırım...Simdiden Tesekkürler İlgilenenlere....

Ardadaşım;

1: Cevabımda cab olarak ekleme değil silmeyi anlattım. Dikkatli OKU!!!

2: Eğer silmek istediğin program svcpack değilde i386 kalsörü içinde ise silmek çok zor. Yani i386 klasörü içindeki addonlar real addon olarak geçiyor. Ve bu addonları silmenin yolu çok uzun ve zahmetli. Dolayısıyla ya silmeyeceksin yada xp yi yeniden yapacaksın. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...