Jump to content

Gözlerim Yaşardı

alioren

Recommended Posts

arkadaşlar ne kafa buluyonuz yaw bende öle çıkıyo işte mxp kullanıyom ama ie 8 i kaldırıp kendi indirdiğim ie 8 i kurmuştum daha dün akşam format attım başka kimsede olmuyormu ki bu olay yokmu deneyen

Ben denedim tabi resimden bakarak adresi yazdım entere tıkladığımda adres sayfası görünü güzelleşti ve adreste vistadefault yazdı vista denediğimden heralde xpde deneyeceklere link bende olmuyor çünkü

http://update.microsoft.com/windowsupdate/v6/default.aspx?ln=tr[/CODE]

internet explorer ile denedim donanım desteğine tıklayınca bi türk forum sitesine yönlendiriyor link vermiyorum reklam olmasın diye tahminimce kullanmakta olduğumuz işletim sistemini modifiye eden kişinin modifiye ederken sistemde bi yere link atmasıyla oluyor bu işlem 

internet explorer ile denedim donanım desteğine tıklayınca bi türk forum sitesine yönlendiriyor link vermiyorum reklam olmasın diye tahminimce kullanmakta olduğumuz işletim sistemini modifiye eden kişinin modifiye ederken sistemde bi yere link atmasıyla oluyor bu işlem 

ne tuhaf değilmi windows update nin tnc ye yönlendirmesi sizdede başka foruma yönlendirmiş ben şuan mxp kullanıyorum kesin morning in işidir :D

ne tuhaf değilmi windows update nin tnc ye yönlendirmesi sizdede başka foruma yönlendirmiş ben şuan mxp kullanıyorum kesin morning in işidir :D

evet ben de sm xp kullanıyorum ben de şaşırdım

Valla böyle bir şey yapmadım :D Yönlendirici,reklam aracı vb. rahatsız edici hiç bir şey koymam zaten. Çoğu zaman basit metinlerden öteye gitmem.

Belki o link açılış sayfanıza filan yönlendiriyordur.

o zaman morningi buraya davet ediyorum nasıl yapmış bu işi hayret bize bi anlatsın ya üzülüyorum şu çocuğu kaçıracaklar bu bildikleri yüzünden :D

edit:açılış sayfası google hatta sistemle gelen ie 8 i kaldırdım kendim microsofttan daha önce indirmiştim (seninki biraz yavaş açılıyoduda :) ) onu kurdum yine aynı

Tamam şimdi anlaşıldı sanırım.

C:\windows\system32\oeminfo dosyasını not defteriyle açın.

Bu satır yapıyor o düğmeyi.Çünkü normalde burda donanım üreticisinin web sayfası olması gerekiyor.

Yani gözlerin yaşaracağı bir durum yok maalesef.

[General]

SupportURL =

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...