Jump to content

Laser Göz Ameliyatı Fiyatı

eyüpcan

Recommended Posts

Arkadaşlar benim gözlerim -3'e -3 uzağı göremiyorum ve gözlüklerim kırıldı yenisini almak 200-300 liraya mal olucak .Bu yüzden ameliyat olmak istiyorum ameliyat fiyatları yada faydalı mı yoksa zararlı olduğu hakkında çevrenizde duyduğunuz gördünüz yada böyle bir durum yaşadaınızmı ve ben bu ameliyatı mümkün olduğunca ucuza yaptırmak istiyorum bu konuda görüş ve önerilerinizi bekliyorum yardımıcı olabilirmisiniz?

kardeşim benımde olucakdı amelıyat lazerle hastanesıne fıyatı var kudret goz hastanesi 1150 dunya goz hastanesı 1250 turkuaz goz hastanesı vardı bıde oda 950 fıyatı saten herkesı yapmıyolar once 60 mılyona senı bı makınalarla gozlerını kontrol edıyolar numaralarını ve bu amelıyata goz kornealarının uygun olup olmadıgını eger goz kornean uygunsa yanı kalınsa tamam olur dıolar gun verıolar sana 1 hafta en fazla sonra deılse kornealar yok uymaz dıolar benımkı uymadı mesela bende ankaradayım benım gozlerde mesela 3,50 ye 7 idi goz korneam ınce dedı ınce oluncada olurda aslında ama gozun en ufak bı zorlamada kör olabılıcegını yanı korneanın yırtılabılıcegını soyledı zorlamada şöyle oluyomus mesela yere egılıp tekrar kalkarken bezen ınsanın gozu acır işte o zaman kornean yırtılma rıskı varmıs ki bunada hıc bı hastane riskini almazmış birde kornea güçlendirmesi yapılıyormus onada bulasmayın dedıler gözüne igne batırıyolarmıs rısklıymıs yanı bırde dedılerkı hıc oynamayın gozlerınızle tıp ılerlıyor ılerde illaki yeni bi deney bulunur dıolar gözler için

arkadaşlar benim gözlük numaram da 4 arkadaşlar lazer yapılan ameliuyatlar yeni başladı üzerinden daha uzun bir sene geçmemiş ne olduğu belli değil........ doğrudur ben de bayılmıyorum gözlük takmaya ama ben önermiyorum yaptırmayın gözün ömrünü kısaltıyor biliyorum

benim kardesim yuryemiyrum sen nasıl .Fiyatlarda sema hstaanesi en ucuzu veen iyisi.Dunya göz daha sonrası.dünya göz fiyatı değişiyor göün numarasına göre .gozu 2-2 olan biri 700 euro ya olur.kudret göz var 1200 tl civarında.bide noml diğer hastanelerde yapıyor devlet hastaneleri gibi mesela okmeydanı hast. kuledibi hats vs.2 nin altında numaranız varsa ve guvenceniz varsa hiç para vermiyorsunuz...tek göz içinde gecerli bu sadece bi gozu vermezsiniz diğeriinin parasını verirsiniz

beyler ben ogustos 2006 excimer lazer oldum

+1.00 sag ve sol gozumde astıgmat vardı

bas agırısı celıyodum gıttım amelıyat oldum

sımdı 3 yıl gectı gozlerım hala canavar gıbı

sız sız olun dogru duzgun bır yere yaptırın

gozununz soz konusu 3-5 aramayın

ben nerde oldum dersenız adana cukurova gozhastanesı

herkese saglıklı gunler

istanbul okmeydanı egitim ve arastırma devlet hastenesı dede göz ameliyatları yapılıyor.modern cihazlar ile.sosyal güvenlik yani ssk bagkur varsa para alınmıyor.3 gün önce oglumun tek gözünde 10 da 4 görme kaybı vardı.excimer laser ile ameliyat oldu.15 dakka sürdü.su an cok iyi sizlerede tavsiye ederim.ücretli yapılacaklarada fiyat 350 tl gibi sanıyorum bir kişi 350 tl ye yaptırmıstı..saygılarımla

arkadaşlar 2003 yılında türkiye gazetesi hastanesinde lasik ameliyatı oldum sağ -4 sol-14 tü şu an sağ 0 sol kornea kalılığı müsade etmediği için -1 e düşürüldü ayrıca astigmatım düzeltildi şu an çok memnunum eskisiyle karşılaştırınca sol nerdeyse hiç görmüyordu sağ süper oldu ilk önce tetkikler yapılıyor kornea kalınlığınız müsaitse ameliyat yapılıyor ameliyata girip çıkmam (2 göz) 12 dk ama size tavsiyem pazarlık yapın ben o zaman 1000$ demişlerdi 700$ a oldum hepinize geçmiş olsun

beyler ben ogustos 2006 excimer lazer oldum

+1.00 sag ve sol gozumde astıgmat vardı

bas agırısı celıyodum gıttım amelıyat oldum

sımdı 3 yıl gectı gozlerım hala canavar gıbı

sız sız olun dogru duzgun bır yere yaptırın

gozununz soz konusu 3-5 aramayın

ben nerde oldum dersenız adana cukurova gozhastanesı

herkese saglıklı gunler

fiyatını yazmamışsın.ben de adana da oturuyorum

göz tembelliği için yeni bir teknik geliştirilimiş.ismi neurovision. bir bilgisayar programıdır.doktor gerekli ayarları yapıp evdeki pc ye yüklüyor.bu şekilde göz tembelliğinden kurtulmuş oluyoruz.Netteki bütün ücretli programlar ulaşabiliyoruz neredeyse ama buna bi türlü rastlayamadım.

benim tanıdığım bir abide dünya göz hastanesinde lazerle ameliyat olacaktı muayene olumlu olabilirsin demişler 2 gün sonraya randevu olmuş gerekli formları doldurup gerekli imzaları atmış son bir imza gerekiyormuş doktorun odasına girince birde ne görsün imza atacak doktor gözlüklü hemen orada ameliyattan vazgeçiyor.doktora sorunca sen neden gözlüklerden kurtulmuyorsun deyince gülüp korktuğunu söylemiş birde tüm sorumluluğu size yıkıyorlar hatta orada bir yabancıda işler ters gitmiş hastaya sabit lens takılmış bence çok iyi araştırın

adanada oturan arkadaslar cukurova gozhastenesınde oldum

is ortaklıgımız olan bır hastane

2006 benden 500 dolar aldılar

ıstendıgı taktırde

oradan sızın ıcın fıyat alabılırım

baba3232 bas agrısının 1000lerce nedenı var

bırazda senın vucudu tanımana kalmıs

ben parlak ısık ve beyaz kagıtlara fazla baktıgımda bas agrısı cekıyodum

5dk gozlerı kapatınca hersey normal

wassago bu amelıyat bellı bır yas grubu aralıgına yapılmaktadır

bılgıne

o yas grubu 18den baslayıp ve 50ı yasına kadar

yapıldıgını bılıyorum

bıde senın goz yapınla ılgılı

sonuc bu estetık bır amelıyat olan olur olmayan olmaz

ABD savas pılotlarının wavefront lazer tedavı oldugu burdan belırmek ısterım

kartal gozu

Merhaba bende 2004 yılı sonunda Ankara da özel bi klinikte Wavefront laser ameliyatı oldum 4,5 - 5 astigmatım vardı ilk ameliyattan 1 ay sonra ikinciyi oldum numara yüksek oldugu için sıfırlamamıştı şimdi gayet memnunum sadece gece araç kullanırken yansıma çok oluyor onun dışında bi şikayetim yok o zaman için 1270 TL vermiştim

benim tanıdığım bir abide dünya göz hastanesinde lazerle ameliyat olacaktı muayene olumlu olabilirsin demişler 2 gün sonraya randevu olmuş gerekli formları doldurup gerekli imzaları atmış son bir imza gerekiyormuş doktorun odasına girince birde ne görsün imza atacak doktor gözlüklü hemen orada ameliyattan vazgeçiyor.doktora sorunca sen neden gözlüklerden kurtulmuyorsun deyince gülüp korktuğunu söylemiş birde tüm sorumluluğu size yıkıyorlar hatta orada bir yabancıda işler ters gitmiş hastaya sabit lens takılmış bence çok iyi araştırın

bence alakası yok dosdum nıye dıyceksın cunku doktorların olmama sebebı bırı soylemısdı gozluklu olan bırısı ilerde katarakt olmazmıs bi dr söylemişdi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...