Jump to content

Vista Yüklücem Tavsiyeleriniz ?

Undisputed

Recommended Posts

S.a Herkese

Bilgisayarıma x64 Vista Kurucam Ama Aşagıdakilerden Hangisini Kuruyum ?

Sistemim

AMD Phenom Quad-Core 9500 Processor (4 Çekirdek )

4GB RAM

ATİ RADEON HD 4350 (DirctX 10)

500 GB HDD

Windows Xp ve Vista Uyumlu Bir Sistemım var Yani Driverler Uyuyor Zaten Orjinal Driver Cd Lerinde Yazıyor :) Xp 32Bit'de bu sisteme yazık ettigimi dusunuyorum .. Vista ya Geçiçem Ama karar veremedim Hangisi Kullanıyım Diye .

Tavsiyelerinizi beklıyorum ..

Windows Vista'nın Aşağıdaki Sürümlerden En iyisi Sizce Hangisi

HomePrmium - Busines - Ultimate

yağmuradama sonuna kadar katılıyorum. Windows 7 kur bence de...

Windows Vista gerçek manada vakit kaybıdır. dün gece 3 buçuk saat sadece güncelleme yapmaya uğraştım ve hüsranla sonuçlandı malesef :)

3 buçuk saatte aynı makina üzerinde Acronisle HDD biçimlendirmesi + W7 kurulumu + driver vs kurulumu + genel manada program kurulumu + güncelleme ve ince ayarlar + yedek alma + yedeği test etme işlemlerini teker teker ve başarılı bir şekilde yaptım ve hiçbirinde teklemedi :)

İlla vista kurcaksan Business gerçekten ya da modifiyeli c-ronaldo'nun katılımsız vistasını dene ama tavsiyem Windows 7 .Vistaya aşinalığınız varsa Win7 çözmeniz 5 dk almaz.

aynen ben vista basic kullanıyordum oyunlarda performans alamıyordum oyunu simge durumunda küçlttüğümde sistem yavaslıyordu win7de ise simge durumunda küçültüyorum oyun varmı yok mu belli olmuyor yaw :) hemde oyunlarda daha performslı calısıyor win7 bence

Ya Windows 7 Diyorsunuzda onu kurdum Warraft 3 TFT de 19 inc Ekrana gore boyutu yok Xp ve Vistada Regeditten Ayarı var tam ekran oturuyor Aam Win 7de olmuyor . O yüzden şuan Win7 tercihim deil . Zaten Bilgisayarda bi oynadıgım oyun odur ..

Win7 hangi oyunda hata veriyor? Vista'da çalışıp da Win7'de çalışmayan oyun görmedim.

Morning arkadaşım mesela bende yükledim win7 cs .16 sxe injected programını çalıştırmadı sırf bu yüzden win7 geri kaldırdım mesela böle oyunların ek programlarında felan hata verebiliyor....

Windows Vista Ultimate kur veya Home Basic veya Home Premium ama Starter'ı deneme bunları denedim Stater'i sevmedim, benim sistemim seninkinden düşük ama yinede Vista süper gidiyor AERO'yu yüklemeszen. Oyunlarda bana kasma yapmıyor.

Saygılarımla, Passenger

ultimate tum surumlerdekı ozellıklerı kapsayan surumdur surumler arasında fark olarak business ofis ıcın gereklı programları barındırır home premuım ıse ev kullanıcıları ıcın olan programları barındırmaktadır starter acısından ele aldımızda adında anlıcamız gıbı baslangıc surumudur starter kurcana xp kur daha ıyı ole bısı kurcaksan arada faklara netten bakarak karar verebırılırsın cunku ultımette faklı bı ie7 home premuımda faklı bır ie 7 bekleme sana uygun olana sen karar ver

Intel® Pentium® Dual CPU E2180 2.00GHz

NVIDIA GeForce 8400 GS

80 GB HDD

3 GB RAM

Bende bu özelliklere hangisi gider düşünüyorum wistamı,windows 7 mi karar veremedim anlayan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

benimde ram 3 gb tam w7 ye uyumluyuz yani diğer özelliklerimi salla senin ki gibi değil ama windows 7 kurdum mükemmel hdd içi veri işlemi tam vistanın 2 katı

arkadaşlar banada yardımcı olurmusnuz lütfen.sistemim intel Q6700 (4 Çekirdek) 3 Gb ram 512 Mb HD 2400 Ekran kartı 500 Gb Hdd var.Nasıl bir sistem kurmak gerekiyor?Atrıca 64 Bit kursam sorun olurmu işlem cim destekliyor ama çoğu proğram ve oyunlarda sorun çıkarığı söyleniyor yardımcı olursanız şimdiden teşekkürederim.

arkadaşlar banada yardımcı olurmusnuz lütfen.sistemim intel Q6700 (4 Çekirdek) 3 Gb ram 512 Mb HD 2400 Ekran kartı 500 Gb Hdd var.Nasıl bir sistem kurmak gerekiyor?Atrıca 64 Bit kursam sorun olurmu işlem cim destekliyor ama çoğu proğram ve oyunlarda sorun çıkarığı söyleniyor yardımcı olursanız şimdiden teşekkürederim.

benim sistem

intel core 2 duo E4600 2.4 ghz

3 GB 667 mhz

256 ati HD 2400 pro(vista veya win7 kullanırsam 1534mb a kadar yükseliyor)400mhz

toplam 720GB HDD(320+320+80)

ve şu anda kendi lisanslı vista home basic sp2 mi kullanıyorum ama bu gün yarın ultimate e gaçerim sanada öneririm (aero yu çok özledim de)

Vistayı boşver, windows 7 kur, donanım iyi güzel ama, vista eninde sonunda zamanla kasmaya başlayacaktır, windows 7 ile vistada sahip olacağın her özelliğe sahip olursun ama daha fazla performans alırsın, sistemi uçurursun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...