Jump to content

Metin2 | Autorun | Screen | V2

Jolteon

Recommended Posts

Arkadaslar oncelıkle V1 den farklarından bahsetmek ıstıyorum MultıHack dekı hatalar duzenlendı V1 dekı 2. sayfada olan duzensızlık gıderıldı ve daha kullanıslı hale getırıldı gule gule kullanın 

Metin2 | Autorun | Screen | V1

2e2qx6h.jpg

2q3dwk1.jpg

Metin2 | AutoRun | Screen | V2 | Savaşçı | Erkek

;)

http://s2.dosya.tc/Metin2AutoRun_Sava____Erkek.exe.html

1yl2kk.jpg

Metin2 | AutoRun | Screen | V2 | Sura | Erkek

:D

http://s1.dosya.tc/Metin2AutoRun_Sura_Erkek.exe.html

Bak fontunu değiştirmişşin eklemeler yapmissin guzel olmus basarilar.

gecenkı fontu ben sevıyodum ancak pek tutulmadı elımde bıraz daha ekran goruntusu olsa bunun gıbı daha degısık sekıller vermeyı dusunuyorum su anda Erkek Sura yı upload edıyorum yanı benım kullanmıs oldugum ;)

Istersen Tasarim yapabilirim

yani benim istediğim tam olarak söyle bişe örnek

Savaşçı ->  Erkek + Kız

Sura ->  Erkek + Kız

Ninja ->  Erkek + Kız

Şaman ->  Erkek + Kız

bunların aynı bu şekilde olanlarını istiyorum ama tasarımını da merak ettım acıkcası ornek basıt bı tane koyabılırmısın rica etsem :)

Arkadaşlar ben genelde hile kullanmam ancak kimi oyuncular uzaktan yururken dıger oyuncunun canını dusuruyo o nasıl oluyo hemde çekme hılesı yapıyo bılen varmı acaba burası oyun formu degıl ancak pek baska forumlara takılmadıgım ıcın

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar ben genelde hile kullanmam ancak kimi oyuncular uzaktan yururken dıger oyuncunun canını dusuruyo o nasıl oluyo hemde çekme hılesı yapıyo bılen varmı acaba burası oyun formu degıl ancak pek baska forumlara takılmadıgım ıcın

Abim benim ben sana söylüyim . O dediğin MULTİHACK 4.5 Onda Çekme Hilesi var. Yalnız Artık Speed HAck Çalışmıyor. SEnin o Uzaktan yürüken Canını Düşürüyor dediğin olay Şu: Mesela Benle Sen Ws Yapıoz Senin Ekranda Ben Uzaktayım Ama Senin can Gidior . Ama Ben MULTİHACK 4.5 Kullandığım İçin SpeedHAckı Açmışım. Yani BEn Çok Hızlı gidip Geliyorum Ama Sen Beni Normal Olarak Görüyorsun.

İnş Doğru Düzgün Anlatmışımdır:)

Edit : Son Birşey Arkadaşlar + BAsma Yöntemi Veya Hilesi Olan Varsa Lütfen Paylaşın Çünkü Artık o Kel Demirci Suyunu Çıkardı Oyunun.

• 2 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...