Jump to content

Windows Live Suite (14.0.8089.726) Tr

istanbul82

Recommended Posts

Offline (Çevirim Dışı) 14.0.8089.726 kurulum paketini kullandım. Bu sürümünü bir türlü çalıştıramadım sistemimde. Nedendir çözemedim gitti. Microsoftun hatalı yayınladığını sanmıyorum ama bir türlü çalışmıyor aşağıdaki resimdeki görülen hata kodunu veriyor. Microsoftun çözüm yolları ve msxlabs ın çözüm yollarına baktım ama yok yok yok. Sırf bunun yüzünden sistemi yeniden kurabilirim.

Morning kardeşimin sistemini kullanıyordum aynı sorunu yaşayanlar var mı?

temp512wlmerror.jpg

önceki msn versiyonunun kayıtlarını temizle düzelir C:\Documents and Settings\..........(kendi kullanıcı adın )\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

dosyasının içini temizle sonra tekrar dene düzelicektir.... :)

Hepsini temizledim biliyorum onları.

Aşağıdaki linkde bulunan "Messenger Deep Clean" scriptleride kullandım "ZapMessenger" ide kullandım hiç duydunuzmu bilmem ama. isterseniz bakabilrsiniz. Bu araçlar bile işe yaramıyor.

WLM 2009 u kaldırmak için en profesyonel araçlar bunlar. çok güzel komutlar da içeriyorlar ama yok olmuyor :clapping:

http://www.raymond.cc/blog/archives/2009/02/27/force-complete-uninstall-msn-or-wlm-to-reinstall-windows-live-messenger-2009[/CODE]

Offline (Çevirim Dışı) 14.0.8089.726 kurulum paketini kullandım. Bu sürümünü bir türlü çalıştıramadım sistemimde. Nedendir çözemedim gitti. Microsoftun hatalı yayınladığını sanmıyorum ama bir türlü çalışmıyor aşağıdaki resimdeki görülen hata kodunu veriyor. Microsoftun çözüm yolları ve msxlabs ın çözüm yollarına baktım ama yok yok yok. Sırf bunun yüzünden sistemi yeniden kurabilirim.

temp512wlmerror.jpg

aynı sistemi bizde kullanıyoruz 15 gündür bu sorun nerden bulaştıysa bendede aynı hatayı vermeye başladı sildim ne yaptımsa olmadı en son msn live 8.5 kurduk öyle oluyor ama msn live 2009 da hata veriyor

temp512wlmerror.jpg

Yok Arkadaşım Aynı Sorunu Bende Aldım 2 Gün Denedim Bütün Forumları araştırdım fakat sorunum cözülmedi.Format attım Yine yeni versiyonu Yükledim Sorunsuz Açıldı msn Demekki Üstüne Kurulumlarda Hata veriyor Bu Msn : )

• 1 ay sonra...

8.5 sürümü ile online olup 2009 Live versiyonu ile oturum açamayan arkadaşlar için;

2-3 Bilgisayarda benimde başıma geldi. Dosyaların silinmesi, yeniden kurulum vs. ne denediysem olmadı. Sorunu Modem ayarlarındaki MTU boyutunu 1400 olarak ayarlayarak çözebildim. Gerçekten işe yarıyor.

rt205dosyalarimage026.gif

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...