Jump to content

Sizce Bu Programların Hangisi Daha İyi...?

iLh4n

Recommended Posts

Arkadaşlar Bu Programların Hangisi Pc için Daha Altarnatifli Bir Program Hangi Program Pc si İcin Daha Avantajlı ben TuneUp Utilities 2009 Programını Kullanıyorum.. Pc icin Gereken Hızlandırmaları Yapıyor.. Ama TuneUp Utilities 2009 dan Daha Mı İyi Bu Advanced WindowsCare Professional programı Sizce Hangisi Daha İyi

1-TuneUp Utilities 2009

2-Advanced WindowsCare Professional

ikisinin de yaptıkları işlevleri, çalışma şekilleri farklı.. ben ikisini de aynı anda kullanıyorum.. tuneupın yaptığını asc yapamıyor, asc nin yaptığını tuneup yapamıyor hesabı

ikisinin de yaptıkları işlevleri, çalışma şekilleri farklı.. ben ikisini de aynı anda kullanıyorum.. tuneupın yaptığını asc yapamıyor, asc nin yaptığını tuneup yapamıyor hesabı

Hım.. Bende Öle Yapayım Ozman Bu Programın En Güncel Sürümü ve Full Elinde Olan Varsa Yardmcı Olabilir mi.. ?

Bak arkadaşım zamanında herkes biraz uğraşmıştır bu konularla . Sana şunu soyleyeyim ; sen bu rpogramları Pc n den daha fazla performans elde edebilmek için kullanacaksın sanırım. Ancak bu tür programlarla Pc den cok fazla bir performans artışı elde edemezsin ama hiç temizlemeyen bir Pc ye göre daha kullanışlı olur .

Tuneup Utilities sadece temizlik yapmaz . Mesela Boot ekranını değiştirebilirsiniz. (bunu8n gibi birkaç ince ayar daha ) .

Windows Advance Care ile ise sadece sistem temizliği yaparsınız.Tabi bu program tek bir konu üzerinde çalıştıgı için ve sürekli guncellendiği için temizliklerde daha iyi iş görür.

Karar sizin bu programları kullanıp kullanmamak size kalmış ...

Saygılarımla

Benim işletim sistemim Windows 7 olduğu için sadece AdwancedWindowsCare i kullanabiliyorum .TuneUp şuan uyumsuz olduğu için kullanamıyorum ama Vista Ultimate kullanırken bu iki programı beraber kullanıyodum bazı arkadaşların dediği gibi ikisininde işlevleri farklıdır. Sistemin uyumluysa ikisini de kur ve kullan derim...

Sürekli Program Kurup Kaldırdığım İçin tune Up'ın kısayol temizleme sihirbazı işime yarıyor.. optimize konusunda ben hdd ve registry optimize ediyorum sadece dierlerinin pek bişi farkettirdiğini düşünmüyorum.. Disk Birleştrme Programıyla.. Registry Temizleme Programı İşimi Görüyor..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...