Jump to content

TncXP kendimiz program ekleme ?

yNs

Recommended Posts

• Administrator
Please register to see this content.

buradan add yapıyorum ama olmuyor..

acaba farkli bir şeymı yapmak gerekior ?

Oraya add yaptıktan sonra eklediğin program acaba katılımsız kurulumlu mu? Ve belirttiğin klasöre ekliyormusun?

Sadece Keşke olsaydı Dediğim Tek Bir Program Var oda Akinsoft' un Client Programı

serkan program eklemesi basitt ;) ama

boyle otomatik kurulmuyor o kötü ;)123ys7.jpg

sk8er_boi bizde kendimize özel seninkiler gibi nasıl hazırlayabiliriz ??

serkan program eklemesi basitt ;) ama

boyle otomatik kurulmuyor o kötü ;)123ys7.jpg

sk8er_boi bizde kendimize özel seninkiler gibi nasıl hazırlayabiliriz ??

katılımsız kurulum bölümümüze iyice bi bakmanız lazım pek kolay bi iş değil açıkçası zaten basit bi iş olsa piyasada çokça olurdu bu xp lerden ;)

katılımsız program kurulumu yapabilmek için ilk 0once programı kurup, kurulum klasorunu kullanarakmı yapıyoruz ?

sk8er_boi senin yaptığın katılımsızları kurunca masa üstüne kısayol iconları felan gelmiyor

Not:

şimdi sk8er_boi kesin nerden yaptım ben bu katılımısız programları dyorsundur :=

• Administrator
katılımsız program kurulumu yapabilmek için ilk 0once programı kurup, kurulum klasorunu kullanarakmı yapıyoruz ?

sk8er_boi senin yaptığın katılımsızları kurunca masa üstüne kısayol iconları felan gelmiyor

Not:

şimdi sk8er_boi kesin nerden yaptım ben bu katılımısız programları dyorsundur :=

Yok, kendi setupları kullanılarak da yapılabilir. Masaüstünden kısayolu da sildirmek zor değil. del komutu ile siliniyorlar.

sk8er_boi eger waktin warsa şu katkısız program yapmakta uzun sürmüyorsa bize bir örnek yapabilirmisin baştan sona Instant Demo La görsel sekilde :D

sende yoksa linkinide weren ben :)

• Administrator
sk8er_boi eger waktin warsa şu katkısız program yapmakta uzun sürmüyorsa bize bir örnek yapabilirmisin baştan sona Instant Demo La görsel sekilde :D

sende yoksa linkinide weren ben :)

Katılımsız programlar bölümüne baktın mı? Orada anlatımlar zaten mevcut.

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...