Jump to content

Mikrofon Yardım

aponhero

Recommended Posts

Herhangi bir Driver CD'si varmıydı eğer varsa ilk önce onu yüklemelisin. Eğer Driver CD'si yoksa internetten araştırarak bulabilirsin kolay gelsin saygılarımla. Ayrıca Markasını Modelini Arattım öyle bir şey yoktu tam olarak adını yazarsan sevinirim veya EVEREST'ten donanımının markası yazıyor oradan bakarak yazabilirsin.

Düzenleme Sebebi: Eklemeler.

ilk olarak denetim masasından ses ayarlarından bakabılirsin çalışıp çalışmadığına . bide xp mi vista mı yada win7 mi kullanıyorsun. genelde aynı oluyor ama bazen değişik yerlerde olabilyor özellikleri. yada msn ac goruntu ve ses kurulumu seceneği var oradan yeniden kurulum yapıormus gibi yap secenekleri izle olur ınşallah..mik in kablosunda kopma filan yoktur demi :(

başlat/ayarlar/denetim masası/ses özellikliklerne gir bak driver yüklümü değilmi diye ya laptopun mikrofonu bozuk servise gidip yenilencek ayarlanması gerek ben bilgisayarcıyım şimdi burdan yönlendiririm ama uzun sen bilgisayarcıya göster o bilir.

başlat/ayarlar/denetim masası/ses özellikliklerne gir bak driver yüklümü değilmi diye ya laptopun mikrofonu bozuk servise gidip yenilencek ayarlanması gerek ben bilgisayarcıyım şimdi burdan yönlendiririm ama uzun sen bilgisayarcıya göster o bilir.

Yardımlarınız için teşekkürler ama laptoplarda bildiğiniz gibi 2 input var biri hoparlör biri microfon işletim sistemim xp daha önceden driverlerimi yükledim. everest VIA VT8237A/8251 High Definition Audio Controller PCI

olarak gösterior.Ve Denetim masasında ses sınaması yaptım kayıtta ses algılanamadı dior

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...