Jump to content

Ses Aygıtı Sorunu

kara-okyanus

Recommended Posts

ses kartı driverini yüklememişsin resimde ikitane soru işaretli aygıt gözüküyor

biri bilinmeyen aygıt diğeri hıgh difination buna çift çıkla sürücüyü güncelleştirde

anakartın cd sini tak oradan audio bul tamam de

ses kartı driverini yüklememişsin resimde ikitane soru işaretli aygıt gözüküyor

biri bilinmeyen aygıt diğeri hıgh difination buna çift çıkla sürücüyü güncelleştirde

anakartın cd sini tak oradan audio bul tamam de

Arkadaşın ses kartı on board olsaydı dediğin doğruydu.Ama arkadaşın ek bi ses kartı var(mış).

Arkadaşın ses kartı on board olsaydı dediğin doğruydu.Ama arkadaşın ek bi ses kartı var(mış).

varmış mı arkadaşım hig difination dediği onboard ses katı şimdi bütün anakartlarda ses kartı var adam niye başka seskartı alsın ki

Please register to see this content.

karşına bir pencere çıkar Operating System yanındaki kutucuktan işletim sistemini seç indir

Please register to see this content.

karşına bir pencere çıkar Operating System yanındaki kutucuktan işletim sistemini seç indir

eyw hocam ya cok saolasın ..sayende su sacma sessizlikten kurtuldum..diger arkadaslara da ilgilerinden dolayı tesekkur ederim,yalnız bi sorum olcak sag asagıya ses kontrol icin ufak ses kontrolu kutucugunu nasıl getirebilirim?

Denetim masası/ses özelliklerine bas kontrol et sessize almış olabilirsin. Veya devre dışı bırakmış olabılırsın etkinleştir olmazsa driver yüklü değil oda değilse ya hopörler bozuk yada ses kartı bozuk.

Denetim masası/ses özelliklerine bas kontrol et sessize almış olabilirsin. Veya devre dışı bırakmış olabılırsın etkinleştir olmazsa driver yüklü değil oda değilse ya hopörler bozuk yada ses kartı bozuk.

su anda ses geliyor onu halettim fakat arkadasın sorusu kafamı karıstırdı creative 5+1 hoparlör sisteminin driver ını yuklemedim 1. soru gerek war mı? 2. soru sitesinde de nasıl bulcam?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...