Jump to content

Arkdaslar Sizce Sistemim Nasıl ?

ts_burak

Recommended Posts

İşlemcin iyi kardeşim Ekran kartını keşke 9 serisinden alsaydın ama kötü değil oda iyi.

Yani sistemin iyi. Ekran kartı 128 bit mi 256 bit mi? Eğer 256 ise çok güzel bir sistemin var

aynen

bide sistemin sana kaça patladığını da sölesen

Q6600 çok tutulan ve sağlam bir işlemci sisteminiz güzel . Ekran kartınız da sizi idare ediyorsa sorun yok. Yaptığınız grafik çalısmalarına göre ekran kartının iyi olup olmadığı tartısılır. Oyunları akıcı oynamak için 128 bitlik bir kart yerine 256 bit ve üstü kart tavsiye ederim.

Q6600 çok tutulan ve sağlam bir işlemci sisteminiz güzel . Ekran kartınız da sizi idare ediyorsa sorun yok. Yaptığınız grafik çalısmalarına göre ekran kartının iyi olup olmadığı tartısılır.Günümüz Oyunlarını akıcı oynamak için 128 bitlik bir kart yerine 256 bit ve üstü kart tavsiye ederim.

Q6600 çok tutulan ve sağlam bir işlemci sisteminiz güzel . Ekran kartınız da sizi idare ediyorsa sorun yok. Yaptığınız grafik çalısmalarına göre ekran kartının iyi olup olmadığı tartısılır.Günümüz Oyunlarını akıcı oynamak için 128 bitlik bir kart yerine 256 bit ve üstü kart tavsiye ederim.

flood yapmassan sevinirim

Allah bilir ram de 4 gbdır ama 3.25 gb.

Kusura bakma da o bilgisayara XP kurarak çok büyük hata yapmışsın.

Win7 64 biti kur gör asıl performansı. XP ile sadece makineye yazık edersin.

Bu arada ekran kartı daha iyi olabilirmiş.8600 o bilgisayarın yanında sönük kalmış.

Düzeltme: Şimdi gördüm 256 bitmiş ama keşke 9 serisinden alsaydın bence de.

Bu arada ekran kartı daha iyi olabilirmiş.8600 o bilgisayarın yanında sönük kalmış.

evet ram 4 gb ama 3.25 gosteriyor

xp mi o resimdeki? yok artık!

o biligisayara 700 tl vermiş olabilrsin ama şimdi onun 300 tl sini kullanıyorsun

e 400 tl yi boşu boşuna mı verdin?

"HAYIR TABİİ Kİ!!!" demen için vista veya windows 7 kullanıyor olman gerekiyor!

not: 64-bit lik işletim sistemi kullan! (xp kesinlikle değil! vista ve windows 7 için söylüyorum)

xp mi o resimdeki? yok artık!

o biligisayara 700 tl vermiş olabilrsin ama şimdi onun 300 tl sini kullanıyorsun

e 400 tl yi boşu boşuna mı verdin? hayır! ama "hayır" demen için vista veya windows 7 kullanıyor olman gerekiyor!

not: 64-bit lik işletim sistemi kullan! (xp kesinlikle değil! vista ve windows 7 için söylüyorum)

saten herkes win7 64-bit kullan dedi bende şuan indiriyom

256 BİTİN KESİNLİKLE ÜZERİNDEN AL VE KURTUL O ZAMAN 5 YIL BİLGİSAYAR DEMEZSİZ BÜTÜNOYUNLARI OYNA TIR.

CentilBoy--> Yazı tipi forumun genel görünümünü bozan büyüklükte ve tamamı büyük harflerden oluşan mesajlar yazmamaya özen gösterin lütfen.

Düzeltme: Şimdi gördüm 256 bitmiş ama keşke 9 serisinden alsaydın bence de.

dosdum saten wın 7 deilmi yada benım gozdemı bı problem var

hala 128 bit 256 bit muhabbeti yapan arkadaslar var , o muhabbetler 2006 da biiti, guncelı takıp etmıyor olabilirsiniz , buyrun guncelleyın bıulgılerınızı :download1:

Bkz:

Please register to see this content.

Birde verdıgın paranın yarısını kullanmıyorsun - yok 400 lirasını kulanıyorsun denilmiş, acaba hiç win7 xp ve vista karsılastırmalı testlerını okudunuzmu ?

nese Guru,pclabs gibi adreslerı takıp edınız, 128 bit 256 bit muahhbetinide bitiriniz artık- OKUDUKTAN SONRA PROFESYONEL TESTLERI

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...