Jump to content

İp No DeĞİŞtİrme

VAN_SPOR

Recommended Posts

ARAKDŞALAR ÇOĞU SİTEDE İP NUMARAMIN AYNI OLDUĞU BİLİNİYOR MODEME RESET ATIYORUM YARAMIYOR BAZI SİTELRDE BAN YİYOR PC AÇAMIYORUMM FORMAT ATYIORYUM NAFİLE BİLGİSAAYR BANI NASOIL DEĞİŞTİRİLİR BİLMİYORUM PC NASIL BANLANIYOR YANİ HANGİ İPTE BANLIYOR FORMAT DAHİ ATIYORUM İŞE YARAMIYUORUM BU PC İPİNİ NASIL DEĞİEŞBİLİRİM TŞK'LER ŞİMDİDEN

NOT: UMRIM KONUYU YANLİŞ YERDE AÇMAMIŞIMDIR FORUMDA BAKINDIM SORU BÖLÜMÜ OALRAK BURAYI BULDUM ANLAYIŞINIZ İÇİN TŞK...

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

adszqcc.jpg

kimse sorumun cvp vermeiş sorum ip noyu nasıl değiştirebilirm konu olsun diye yazmadım adam pc yasaklıyor ve format dahi atıyorum bna geçmiyor online oyun sitelerinde aysakalıya biliyor lar nasıl değşşeceğimi uzun zamandır uğraşıyorum çöözemedim burada belki bu işin ustası vardır diye yazdım

kimse sorumun cvp vermeiş sorum ip noyu nasıl değiştirebilirm konu olsun diye yazmadım adam pc yasaklıyor ve format dahi atıyorum bna geçmiyor online oyun sitelerinde aysakalıya biliyor lar nasıl değşşeceğimi uzun zamandır uğraşıyorum çöözemedim burada belki bu işin ustası vardır diye yazdım

herhangibi bir siteden IP ban yemek senin IP ıle alakalıdır pc ile değil istediğin kadar format at sabit IP kullanıyorsan banı yediğin siteye giremezssen ama dinamik IP kullanıyorsan modemi aç kapa IP adresin değişir... sabit IP yi değiştirmenin de yolu yok diye biliyorum...

yolu olduğu kesin yoksa piyasada hacker olmaz...bunu yapamıyan hacker olduğunu iddaa edemez... yinede tşk kardeş 1 yıl dır araştırıyorum bulamadım gitti değiştirmenin yolunu

yolu yok arkadaşım git TÜRK TELEKOM'a IP adresini sabit değilde Dinamik yap Hackerlar kafa kullanaıp dinamik ip alır senin seningi sabit durağan IP almaz yok yolu var diyosan buyur google amcamız burda sor kendisine ki bir yıldır soruyormuşssun...

@ Lontokyo (Uzun zaman sonra tekrar merhaba üstad) Programın adı ProxySwitcher

Buyrun :

Proxy Switcher Pro V3.9.0.405 (Crack Mevcut) :

http://rapidshare.com/files/268026527/Proxy_Switcher_Pro_V3.9.0.405_By_HeadHunTeRXxX.rar[/CODE]

Programı Kullanmayı bilmiyorsan ilk yüklediingde karşına bi ekran gelicek nextleyerek devam et , ta ki 3 yuvarlak işaret kutusu çıkana kadar Find New Proxy Servers tarzında bir tuş olucak .O kutucugu işaretle ve devam et . Program Yeni İp sunucularını bulucak ve sana kategoriler halinde göstericek . sen Working kategorisindeki serverlardan birini seçmelisin Çift tıklaman yeterli olucaktır.

@ Kafadar__14

küçük harflerle yaz... büyük harfle yazmak bağırmak ve hakaret anlamına gelir. Forum kurallarını oku

Bence sende bi oku böyle bir durumda boşuna post kirliliği yaratacağına "Raporla" tuşunu kullansan daha güzel olur . (Raporladım )

tam ismini hatırlamıyorum ama PROXT SWİTCHER olması gerek bu programı bulup indirip denesene

Proxy ler bir işe yaramz cunku proxy servislerin neredeyse tumu http https pop3 ftp dir burda client kendi portundan dısarı cıkıyor scak proxy kullanman gerekir oda paralıdır.

bak kardeş başata çalıştır tıkla

cmd yas

ipconfig yas

orda ip adresin vasrsayılan ağın yazar dns yazar

ordan istediğin ip gelir sonra ağ balantısanadn değişririsin anladın ve böylece internet hızın 2 kat hızlanır

harbiden internet kayda değer hızlanıyo

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...