Jump to content

Hdd Den Kurulan Xp Varmı?

mgoktas

Recommended Posts

selam arkadaslar konu baslıgı umarım dogru yerdedir..

elımde bır laptop var ve format atmak istyorum.cd rom bozuk ve harıcı usb den cd rom gormuyor...nasıl format atabılırım yardımcı olabılırmısınız.cok tesekkur ederım ıyı calısmalar...

bu arada TNCTR sıtesıne tesekkurler.butun program ıhtıyacımı buradan gıderıyorum.basarılar.....

eğer anakartınızın usbden boot desteği varsa usb bellek kullanarak format atabilirisiniz.forumda arama yapıp bu konu hakkında aytıntılı bilgi edininiz

malesef yok olsa bıle usb den cd rom destegı lazı sade usb destegı ıse yaramaz...format attk dıyelım ya kurulum nasıl olucak....

xp dosyalarını d diskine bir klasöre kopyaladıktan sonra pc m-dos tan açıp

Please register to see this content.
deki dosyayı açıp xp klasörünün içindeki winnt.exe çalıştırırsan olur yapmadım ama teorik olarak öyle readntfs dosyasıda d klasöründe olacak

mgoktas:

Merhaba aynı sorun bendede var.

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=82428&hl=

adresinde yardım istemiştim. ilk mesajımda yaptıklarımı teker teker yazdımeliden geldiğince her denediğim şeyden sonra güncelledim mesajı.en son biryerde kalmışım,güncellememişim.

windowsu yükledikten sonra tema desteği gelmyor demişim.o sorunu çözdüğümü hatırlıyorum ama nasıl çözdüğümü hatırlamıyorum.

sanırım kur sırasında bir dosya istiyordu bende onu cdyi attığım dosyalardan gösteriyordum.

verdiğim linkteki mesajı okursan dedikleirmi daha iyi anlarsın.

kolay gelsin

xp dosyalarını d diskine bir klasöre kopyaladıktan sonra pc m-dos tan açıp
deki dosyayı açıp xp klasörünün içindeki winnt.exe çalıştırırsan olur yapmadım ama teorik olarak öyle readntfs dosyasıda d klasöründe olacak

Bu yöntemi anlatan bir kaynak falan var mı? Merak ettim, denemek isterim. Nasıl çalıştığını anlatabilir misin ya da kaynak gösterebilir misin?

verdiğin l,nkteki konu hakkında bilgim yok.benim konuya gelince dedim ya sadece teorik olarak biliyorum kaynağını malesef hatırlamıyorum ama şöylde yapabilirsin xp dosyalarını d diskine bir klasöre kopyaladıktan

adresindeki dosyayı indirip cd ve ya dvd ye yazdırıp boottan başlatıp winnt.exe çalıştırabilirsin

• 2 hafta sonra ...
xp dosyalarını d diskine bir klasöre kopyaladıktan sonra pc m-dos tan açıp deki dosyayı açıp xp klasörünün içindeki winnt.exe çalıştırırsan olur yapmadım ama teorik olarak öyle readntfs dosyasıda d klasöründe olacak

'' D: Diskine Yükle Sora Ms-dostan Aç Makınayı D:xp:I386 Dosyası İçindeki winnt32.exe yi çalıştır Kurulum Başlıcaktır. Kolay Gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...