Jump to content

Tam Bir Win7 Teması

Recommended Posts

xpye windows 7 teması yüklemek istiyorum.birçok program denedim ama diyelimki açılış wn 7 olsada menüler klasik görünüyor. bir türlü ful olmuyor tüm tema. satuplu bir tema yükleyici yok mu sorunusuz.

seven transformation pack kurmaya çalıştım şööle hata veriyor.

tanne.jpg

xp yi windows7 ye sadece tema ile asla benzetemezsiniz.Çünkü windows7 de tema dışında xp de olmayan başka özelliklerde var.Ayrıca tema kodlaması ve içerisindeki resim sayısı arasında bayağı fark var.O yüzden kendini boş yere yorma.Şeffaf pencereleri xp ile bağdaştıramazsınız.

Bilgilerinize.Saygılarımla

xp yi windows7 ye sadece tema ile asla benzetemezsiniz.Çünkü windows7 de tema dışında xp de olmayan başka özelliklerde var.Ayrıca tema kodlaması ve içerisindeki resim sayısı arasında bayağı fark var.O yüzden kendini boş yere yorma.Şeffaf pencereleri xp ile bağdaştıramazsınız.

Bilgilerinize.Saygılarımla

teşekkür ederim ilgine. ya ben de zaten olduğu kadar istiyorum ama o kadar da olmuyor. kurulumda hata veriyor.

Arkadaşım; ben öle bi paket hazırladım içinde win7 temaları(4 tane istediğini seçebilirsin) var.Ayrıca 3 tanede Xp ye Win7 özelliklerini kazandırmak için olan (AeroShake,Vin7Start,ViGlance) Programları var bunları kısaca açıklamak gerekirse;

AeroShake : Açık olan pencerelerin arasında sadece birinin kalmasını istiosun ve o pencereyi tutup sallıosun ve diğerleri simge durumuna küçülüyor.

Win7Start : XP başlat menüsünü Win7 nin başlat menüsü özellikleriyle değiştiriyor.

Viglance : Buda başlat çubuğundaki açık olan program sekmelerini win7 deki gibi yapıyor ve sekmenin üzerinde durunca veya tıklayınca klosör içeriğini küçük resim halinde gösteriyor..

Ayrıca Başlat cubuğunu şeffaf hale getiriyor.

Şimdilik sadece bu özellikleri XP ye göre uygulayabildim ve Katılımsız yaptım denemek istiosan dene arkadaşım..

Eğer temalar sana yeterli derece bi görsellik sunamıyorsa özellikler Aero desteği yok zaten Bunun içinde WindowBlinds yükleyerek win7 temasını da bularak uygulayabilirsin..

Buyur Program;

http://rapidshare.com/files/266996591/Win7.exe.html[/CODE]

Ekleme;

Tüm verdiğim programlar windows başlangıcında çalışır. Eğer pc nin özellikleri düşükse kasma yapabilir...

• 3 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...